2410
2553

دور از جونت 

دو سال گذشته کجا بودی😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وا خب الان شروع کن

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن
2714
تو چرا 😭

منم ادامه ندادم 😐☹️

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

ما یه فامیلی داریم یه خبری پخش کرده خیلی سممم

میگه که آشناشون جراحی مغز و اعصاب قبول شده

هرچیم میگم باباجان تازه فردااااا قراره انتخاب رشته کنیم و یه ماه بعد جوابا میاد تو کتشون نمیره😂

به ابلفض حلال نیست تنهایی تاپیک عکس و جنجالی و ترسناک میبینین...تگ کنین خمس بدین حلال بشه🙁

عزیزم اگر درس خوندن رو واقعا دوست داری و فقط به خاطر تبریکا تحت تاثیر قرار نگرفتی، میتونی شروع کنی برای سال آینده تلاش، کنی تا ان‌شاءالله سال دیگه به شما هم تبریک بگن 

اما به طور کلی به نظر من مهم موفقیته هر کسی باید تو کاری که شرایط و استعدادش رو داره موفق بشه حالا چه درس چه کار

اشکالی نداره که

من یه نفرو میشناسم که ۲۵ سالگی خوند برای کنکور و پزشکی قبول شد(حالا فرق نمیکنه هر رشته ای ک دوس داریو در نظر بگیر برای خودت معلمی روانشناسی اقصتاد پرستاری و...)

الان سال پنجم پزشکیه و خیلی راضی و خوشحاله خدارشکر

هیچ وقت دیر نیست

تو هم ک سنی نداری واقعا

بجای ناراحتی از همین روزا شروع کن بخوندن

2706