2737
2734
عنوان

در مقابل حرف بچه جاریم این جواب من خوب بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1687 بازدید | 68 پست
بخدا چه آدمایی تو نی نی سایتن حالا شدن مدافع بچه نمیدونن این بچه چه ماری بود شوهرمو پر می‌کرد جلو چش ...

ولشون کن مهم اینه که از نظر شوهرت و خودت بدون عمل زیبایی.

منم اول فکر کردم دلیلی نداره با بچه کل کل کنی ولی بعد که گفتی کارها و رفتارشو کاملا بهت حق میدم.

باز دم تو گرم که خودت صادقانه گفتی بیان ببرنش‌ من بودم بشخصه اینقد غر میزدم به شوهرم که خودش ببردش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز یه چیزی متوجه شدم از تاپیکات  این که 

اولا یه کینه از خانواده شوهرت به دل داری

و دوم اینکه دوست نداری باهاشون باشی 

حق داری

ولی اینکه هی تاپیک میزنی که بخاطر بچه جاریت 

بعضیا ازش طرفداری میکنن بعضیام آتیش دعوا رو بیشتر میکنن

تجربه شخصی من از نی نی سایت اینه سعی کن دعوا رو بیشتر نکنی 

چون همه دارن یه طرفه قضاوت میکنن و باعث میشه زندگیت از هم بپاشه

خانوما یه لحظه خودتونو بذارید جای اسی خودش تازه زایمان کرده نیاز به مراقبت داره نه اینکه یه بچه پرروی زبون درازم بفرستن ور دلش.

خیلیا که اینجا میگن وای چه رفتاریه با بچه داشتی

خودشون توی همون موقعیت بدتر عمل میکنن

2731
ولشون کن مهم اینه که از نظر شوهرت و خودت بدون عمل زیبایی. منم اول فکر کردم دلیلی نداره با بچه کل کل ...

تازه شوهرم خیلی ازم تشکر کرد گفت نباید چیزی میگفتی. خب خسته شده بودم. 

عزیزم اصلا قصدم تعریف از خود نبود واقعا مشکلی ندارم اما اینا میخوان ببخشیدا برینن تو اعتماد به نفسم و رو مخم برن و گرنه من چیکار به عمل جاریم دارم جاریم از من بزرگتره من از اون جوون تر اصلا برام مهم نیست چیکار میکنه. جوابشونو میدم چون میدونم این حرف بزرگتر‌شه.

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
خانوما یه لحظه خودتونو بذارید جای اسی خودش تازه زایمان کرده نیاز به مراقبت داره نه اینکه یه بچه پررو ...

آره بخدا خودشون میخورن بچه رو. 

تازه بچههه بچمو بغل می‌کرد مادرشوهرم میومد ازش بگیره میگفت تو برو گمشو از این بچه بی ادب ها. منم دو بار تو روش خندیدم پررو ‌شد خودمو جمع کردم. 

خانوما یه لحظه خودتونو بذارید جای اسی خودش تازه زایمان کرده نیاز به مراقبت داره نه اینکه یه بچه پررو ...

ببین ما که نمیدونیم که کی زایمان کرده یا هرچی دیگه از زندگیش، عنوان تاپیک رو جواب دادیم 😂

عزیز یه چیزی متوجه شدم از تاپیکات  این که  اولا یه کینه از خانواده شوهرت به دل داری و دو ...

عزیزم مشکل من اینه که اصلا دوست ندارم با خانواده شوهرم قاطی بشم دوست دارم خیلی دیر به دیر ببینمشون و الان ناراحت اینم که چرا رابطم با شوهرم خراب شد سر یه بچه جاری. شوهرم نباید درک کنه که این بچه حتی تو اتاق خوابمون می‌خوابید و مخل آسایش ما بود؟

2738
ببین ما که نمیدونیم که کی زایمان کرده یا هرچی دیگه از زندگیش، عنوان تاپیک رو جواب دادیم 😂

از رو عنوان جواب ندید کل تاپیک رو بخونید نتونستید درک کنید چند تاپیک قبل رو هم بخونید. 

آره بخدا خودشون میخورن بچه رو.  تازه بچههه بچمو بغل می‌کرد مادرشوهرم میومد ازش بگیره میگفت تو ...

تاپیکو قفل کن اعصابتو خوردنشه هیچ چیز مهم تر از ارامش خودت و بچه ت و شوهرت نیست.

تاپیکو قفل کن اعصابتو خوردنشه هیچ چیز مهم تر از ارامش خودت و بچه ت و شوهرت نیست.

نه من به اخلاق نی نی سایتی ها عادت دارم یهو میشن مدافع یه چیز بیخود. 

عزیزم مشکل من اینه که اصلا دوست ندارم با خانواده شوهرم قاطی بشم دوست دارم خیلی دیر به دیر ببینمشون و ...

دقیقا درکت میکنم

مشکل تو رو دارم

ولی از بچه های اینجا نظر نخواه خیلی بهتره

اگه خیلی اذیتی برو مشاوره

ولی تند رفتار نکن من یبار هی گفتن اینجا فلان کن بمان کن رفتار کردم خیلی بد شد

چجوری ردش کردی بره؟بچه ی جاری منم همش خونه ی ماست دائم با شوهرم داعوا داریم سرش،خیلی بهش رو میدع شوهرم،جاریمم بیخیال اصلا جمع نمیکنه بچشو،رومم نمیشه ب بچه بگم برو خونتون،8سالشه،چجوزی شما فرسنادیش بره

قسم ب روزیکه دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی یافت....
2706