2733
2734
عنوان

من سختیای زندگیمو دوس داشتم

139 بازدید | 9 پست

زمانی بود ک ساعت کاریم زیاد بود و سختی کارم خیلی زیاد .. یادمه بدن درد ک میکردم حال دلم خوب میشد وقتی عرق روی پیشونیم میشست وقتی از خستگی نا نداشتم راه برم بیشتر میخندیدم .. یه چایی ک کنار همکارا میخوردم کیف میکردم ..حتی وقتی از ضعف بدنی توی مترو از حال میرفتم انگار ک عشق خدا توی دلم میجوشید ..  وقتی خسته میومدم خونه میگفتم خدایا شکرت میدونم ک میبینی .. شکرت ک غذایی دارم ک گرم کنم .. شکرت ک شغلی دارم ک خستم کنه ..شکرت ک عشقت رو توی دلم گذاشتی  .. شکرت ک هستی .. ک لحظه ب لحظه ی زندگیم حس میکنم کنارمی میبینی لبخند میزنی بهم .. 

حال خوبی بود .. الانم با وجود دختر شیرینم و خونه نشینی بازم خداروشکر میکنم.

من زندگیمو با سختیاش دوس دارم .. عاشق باشین ‌‌..از لحظه ب لحظه ی زندگیتون لذت ببرین .. اگر بدونیم خدا چقدر عاشقانه بنده هاشو میخاد در برابرش خاشع میشیم و عشق بازی میکنیم با وجودش❣

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس چرا خدا انتقام منو از اون دوتا آشغال دزد نگرفت

خدا ستاره عزیزم.صبرش زیاده

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
پس چرا خدا انتقام منو از اون دوتا آشغال دزد نگرفت

طلبکاری از خد؟؟

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
امشب نه الان نه اینجای زندگی رو نه یه امشب رو دلم میخاد بنده ی ناشکر و یاقی خدا باشم امشبو بنده ...

خدا رفیق بنده هاشه و همیشه گوش شنوا

2738
خداروشکر  یه تاپیک مثبت دیدم خسته شده بودم از ناله کردن کاربرها...