2726
عنوان

بچه ها مادر شوهرم تو نی نی سایته؟

650 بازدید | 63 پست

مطمئنم ک نیست .اصلا سر در نمیاره ولی تو گوگلش گفت برای اینترنتش و اینا چک کنم تا رفتم تو گوگلش نی نی سایت باز بود .اینم بگم من ایمیل شوهرم رو گوشیمه .شوهرمم برای کار کردن گوگل پلی ک  نیاز به ایمیل داشته برای مامانشم ایمیل خودشو زده .ممکنه چون ایمیل روی گوشی هر دومون یکیه هر چی من سرچ کنم برای اونم بیاد؟

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای همینو کم داشتی  

من مامانم تو سایت هست بهش گفتم اسمم پلنگ صورتیه تا شناسایی نشم  

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ای نادان هر چی سرچ کنی اون میبینه   ایمیل رو عوض کن

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2706