2726
عنوان

بنظرتون الان زوده واسه ناامیدی؟

227 بازدید | 48 پست

۲۶سالمه فک میکنم دیگ باید ارزوی خوشبختی و بگور ببرم با این گرونیو مریضی شمام همچین حسی دادید واینم اضافه کنم زشتیمم مزید برعلت هست نگید ن که خیلی شنیم‌پس چرا ازدواجم جور نمیشه وگرن تا الان صدباره ازدواج کرده بودم

سلامتی امام زمانمون 🌷کاری نکنیم آقامون دلش بگیره🌷سلامتی خانوادم🌷برای خوشبختیم دعا کنید🌷حضرت محمد(ص):هیچ‌چیز نزدخدا محبوبترودوست داشتنی تر ازجوان توبه کارنیست🌷

☹️☹️☹️☹️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

به عير از ازدواج بقيه رو باهات موافقم

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه چيز به كنار مگه ازدواج موفقيته!؟ دستاورده!؟ هنره!؟

ن‌نیس ولی دیگ از تنهایی بدم‌میاد دوس دارم کنار کسی باشم که دوسم داره

سلامتی امام زمانمون 🌷کاری نکنیم آقامون دلش بگیره🌷سلامتی خانوادم🌷برای خوشبختیم دعا کنید🌷حضرت محمد(ص):هیچ‌چیز نزدخدا محبوبترودوست داشتنی تر ازجوان توبه کارنیست🌷
یکی از اقوام ما امسال تو ۳۲ سالگی ازدواج کرد ☺

من‌فک‌نکنم اونم بشه چون دارم زشت‌میشم

به عير از ازدواج بقيه رو باهات موافقم

دقیقااا☹️

چه امضای قشنگی دارین چه طرز فکر درستی دارین❤️❤️❤️❤️❤️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
به نظرم زشتی تو این دوره زمونه هیچ معنایی نداره با این همه امکانات 

امکاناتشم پول میخاد عشقم

زشت یعنی چطوری 

زشت هر طوری کلا انگار صورتم بی روحه دماغمم قوز دار

2706