2726
عنوان

عکس بینیمو واسه جراح فرستادم ولی...

390 بازدید | 41 پست

بچه ها من بینی انحراف داره درسته یکمم بزرگه ولی نه خیلی تو عکس افتضاح شده افتضاااحح🥴🤦🏻‍♀️

دکتره گفت بینیت بزرگه گوشتیه ممکنه ایده ال در نیاد ولی تو اون عکس اونجوری افتادم از نزدیک بینیم خیلی بهتره نوک بینیمم غصروفیه😐تازه گفت پوست بینیتم ضخیمه 

به نظر شما واسه مشاوره برم از نزدیک منو ببینه نظرش عوض میشه؟😭

من همیشه تصور میکنم بهشت باید نوعی کتابخانه باشد!           کتابخون و فیلم سریال باز حرفه ای👩🏻‍💻                                     

کی بود دکتده

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی بود دکتده

بهرام مقدم فر

من همیشه تصور میکنم بهشت باید نوعی کتابخانه باشد!           کتابخون و فیلم سریال باز حرفه ای👩🏻‍💻                                     
2728
منم مثل شما کدوم شهری

کرمانشاه تقریبا

عکس

نمیشه عکس خودمو بدم 

افسردم😭

منم مثل شما کدوم شهری

فقط امضات😂😂

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
چند تا دکتر دیگه دماغتو نشون بده

یعنی حضوری برم نظرش عوض نمیشه؟

بعد اگ بازم گفت ایده ال در نمیاد عوضش کنم 

اخه عکس زمین تا اسمون فرق میکنه من شهرستانم هردکتری اون عکسای افتضاحو ببینه همینو میگه😑

باید عوضش کنم.دخترم کپ خودم شده

خب خداروشکر😂

2706