2733
2734
عنوان

برای خیلیاتون جالب بود بدونید چرا گفتم مرتاضم و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مشکلی ک درگیرشم کِی حل میشه؟ ادمایی ک باعث اذیت و ازارمن و این مشکلو بجود اوردن ادم میشن ؟یا قراره ...

ببخشید گلم شارژ تموم شد 

ولی فک میکنم مشکلت حل میشه اما آدما درست نمیشن

عضو گروه رز سبز -وزن اولیه 60-وزن هدف 55

آجی میتونی بگی زمینم فروش میره یا کی خونه میخرم 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
تلاش کنی موفق میشی  میخ بازی دیگه چیه

دختر من کی راه میوفته میشینه

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2738

میتونی درخواستمو قبول کنی 🙏🙏🙏🙏

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
آجی جون پیشگو نیستم الکی حرف واسه من دراوردن

عزیزم میدونم درخواستمو قبول میکنی گل لطفا

ببخشید گلم شارژ تموم شد  ولی فک میکنم مشکلت حل میشه اما آدما درست نمیشن

عزیزم میشه در مورد دختر منم بگی.خوب میشه یا همچنان مریض  

برای شفای دخترم ی صلوات میفرستی ممنونم  
2706