2733
2734
واه چه حرفا دیدم حالا زنا در مورد ظاهر زندگی و مادیات حرف بزنم مقایسه کنن اما مرد اینجوری ندیدم دیگه ...

واای چقدر بدم میاد این باباش میخواد پز بده 

اخه عروس خالش همسن منه خیلی پولداره 

لابد میگه پولدار بگیریم ماهم

لبخندهای واگیر دار😊
خیلی مضطربم میخوام انتخاب درستی بکنم  ب نظرت چی کار کنم

بنظرم اول اینکه هول نشو و سریع انتخاب نکن 

بعد اینکه با مشاور صحبت کن تو همین نی نی سایت تو روزای مختلف تاپیک بزن بعضی از کاربرا خوب راهنمایی میکنن 

و بعد اینکه با جفتشون ی کم بیشتر رفت و اومد کن مخصوصا اولی (میدونی بنظرم تو اول باید تکلیف اولیو روشن کنی یا آره یا ن ) برا همین باید تمرکزتو بذاری رو اولی 

این اولی خیلی داره گاف میده مخصوصا خونوادش 

اینکه میاد حرف خونوادشو ک ظاهر زندگیتو نپسندیدن و بهت میگ اونم تازه زمانیکه اول رابطتونه نشون میده طرز فکر خودش نزدیک خونوادشه و روش نفوذ دارن 

There is GOD💚💚💚   ..                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم اول اینکه هول نشو و سریع انتخاب نکن  بعد اینکه با مشاور صحبت کن تو همین نی نی سایت تو رو ...

اره ب من میگه کاش خونتون عوض میکردید خونه شیک با وسایل شیک می‌گرفتید

گفتم ما خونمون مشکل نداره تو با این معیار های خونوادت نمیتونی زن بگیری هیچوقت 

لبخندهای واگیر دار😊
اره ب من میگه کاش خونتون عوض میکردید خونه شیک با وسایل شیک می‌گرفتید گفتم ما خونمون مشکل نداره تو ب ...

نمیدونم زن گرفتن چ ربطی ب شکل و شمایل خونه داره 

بنظرم موردای مهمتری هست ک اون الان باید بهش توجه کنه 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2728
واای چقدر بدم میاد این باباش میخواد پز بده  اخه عروس خالش همسن منه خیلی پولداره  لابد می ...

اگه اینجوریه کارت سخته چون ممکنه بعدا همین بابا تو جمع کلی پز عروس خاله رو بده بگه پسر منم اگه عجله نمیکرد اگه به حرف من‌گوش میکرد منم از اون بهتر براش میگرفتم دختر فلان آقا رو براش میگرفتم عزیزم دوست داشتن خیلی حس خوبیه عشق مقدسه ولی قبول کن وقتی وارد زندگی بشی دیگه به این داغی نیست کافیه چیزی از باباش بشنوی یا مقایسه شی یا پسره طرف خانوادشو بگیره میگی کاش برگردم به گذشته تصمیم درست تری میگرفتم 

نمیخوام ته دلتو خالی کنم نه فقط شما من به همه مجردا میگم لطفا برای ازدواج عجله نکنین منطقی باشین چیزی که کسی به من نگفت و من خیلی پشیمونم 

نمیدونم زن گرفتن چ ربطی ب شکل و شمایل خونه داره  بنظرم موردای مهمتری هست ک اون الان باید بهش ت ...

بخدا منم ندیده بودم اینجوری 

خیلی دلم گرف از حرفاش من دستم مشت کروه بودم فشار میدادم ولی نمیذاشتم بفهمه 

لبخندهای واگیر دار😊
بخدا منم ندیده بودم اینجوری  خیلی دلم گرف از حرفاش من دستم مشت کروه بودم فشار میدادم ولی نمیذا ...

عب نداره گل ناراحت نباش 

اتفاقا دستش دردنکنه ک داره با حرف زدن شخصیتشو چ بد چ خوب نشون میده بعضیا اولش فیلم بازی میکنن بعد میرن تو زندگی شروع میکنن تیکه انداختن و طرفشونم میگ خب تو ک از روز اول دیدی ناراضی بودی چرا اومدی گرفتی چرا چیزی نگفتی 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
اگه اینجوریه کارت سخته چون ممکنه بعدا همین بابا تو جمع کلی پز عروس خاله رو بده بگه پسر منم اگه عجله ...

واقعا راس میگی دوس دارن از تصمیمم سر بلند باشم ۳۰ سال دیگ 

نگم خاک تو سرن

لبخندهای واگیر دار😊
2738
خیلی ناراحتم اصن نمیدونم چی کار کنم

انشاءالله همون ک خیره واست پیش میاد 

ولی تو عاقل و زرنگ باش سعی کن بهترین کارو کنی

There is GOD💚💚💚   ..                                               
دومی خیلی ایمانش زیاده دد حدی ک میگی دستم ب دستت نخورخ تا عقد کنیم

شما هم ایمانتون را تا اون حد ببرید بالا تا زندگی عالیی را به حمدالله تجربه کنید چون هم کفو بودن کمک میکنه به دوام و کیفیت زندگی از همه مهم تر زندگیتون رنگ و بوی عرفانی میگیره 

2706