2737
2734

دوستان من توی دانشگاه دوتا پسر از من خوششون میومد

ی پسر ک تیپ مردونه و خیلی شیک میزد ادکلان زده شلوار پیرهن اتو کشیده سشوار کرده اصن خیلی ب خودش مبرسه

ی پسر دیگ هم مردونه اسپرت میپوشید اون قدر ب تیپ اهمیت نمیده ی پسر عادی 

اولی اومد خواستگاریم الان باهم هسیم ولی مادر پدرش خوششون نیومد گفتن دیگ خواستگاری این دختر نمیاییم از من خوششون نیومدن حالا ب هر دلیلی

دومی هنوز دوسم داره تو گروه دانشگاه یکی ب  من چیزی گف سریع اومد با پسره مودب برخورد کرد با این ک میدونس من یکی دیگ رو انتخاب گردم 

این پسر ک انتخاب کردم خیلی دوسم داره ولی اون پسر دومی جوری دوسمداره ک انگار فقط من دختر بودم تو دانشگاه هنوزم میدونم ک ب یادمه ولی هیچی نمیگه 

نمیدونم چ انتخابی کنم 

اخه خونواده کسی ک باهاشم دوسم ندارن گفتن خودت بگیرش ن خونت میاییم ن خونمون بیارش 

نمیدونم چی کار کنم 

میتونم با پسری باشم ک خیلی ظاهری خوبه و دوسم داره  ولی خونوادش من نمیخوان

یا با پسری ازدواج کنم ک دیووانه وار من دوس داره 

در ضمن بگم اولی حسابداره وضع مالی بهتری داره 

چیکار کنم بچه ها

لبخندهای واگیر دار😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلت میگه کدوم 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2731

تو خانواده اي هستنم كه باهم اختلاف داشتيم هميشه ميگم كاش با كسي ازدواج ميكردم كه با خانواده اش اوكي بوديم به قول خودشون من هم زبانشون نبودم از من خوششون نمياد كلي ازار ديدم

2738
کدومش اخلاق بهتری داره و انسانتره؟

ببین اولی ینی همون ک باهاشم جدی و مغروره ولی میدونم دوسم داره گاهی دعوامونم میشه ولی اینجوری نیس ک کنارم باشه تو هر ساعتی چون سر کا  میره ۱ اینا میخوابه 

دومی خیلی لطیفه همیشه کنارم بود حتی ۳ صب هم دلم میگرف سریع انلایم میشد خیلی باهام مهربونه

لبخندهای واگیر دار😊
دلت میگه کدوم 

دلم میگخ اولی 

از اولم همین انتخاب کردم جونم براش در میره

ولی چرا باید خونوادش من و خونوادم دوس نداشته باشن 

حتما هم هی تو گوش پسرشون بدی مارو میگن دلم میگیره

لبخندهای واگیر دار😊
2706