2726
عنوان

خستم بریدم خیلی زیاد

158 بازدید | 32 پست

من خیلی بی کس و تنهام واقعا 

چرا انقدر تنهام چرا همه ی همدم و ی مرد دارن تو زندگی شون ولی من بی کس و تک و تنهام بعد از طلاقم همش تنها بودم .

همسر سابقم ک ی آدم عوضی بچه باز بود ک بچه خواهرم تجاوز کرد طلاق گرفتم تا وقتی هم تو خونش بودم جز اذیت و ازار کار دیگه بلد نبود من اون موقع ها بخاطر بچم باهاش زندگی کردم 

.

الان چند ساله طلاق گرفتم ولی خواستگار ندارم ک بخوام ی ادم خوب باشه تو زندگیم .

همسر سابقم رفته بود پیش دعا نویس گفته بود با زنم برگرده یا کاری کن نتونه ازدواج کنه چکار کنم من حالا .

چرا کسی و ندارم ک دوستم داشته باشه آخه😔😭😭😭😭😢😢😭😢

وای چجوری به بچه خواهرت تجاوز کرد؟ شکایت نکردن ازش؟

نمیشد بخاطر آبرو بچه خواهرم سکوت کردیم.

قاضی هم گفت نمیشه کاری کرد تعارض بود و این ک برای روحیه بچه‌ بد میشد خدا ازش نگذره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیشد بخاطر آبرو بچه خواهرم سکوت کردیم. قاضی هم گفت نمیشه کاری کرد تعارض بود و این ک برای روحیه بچه ...

خدا لعنتش کنه. عزیزم توکلت به خدا باشه تو خونه مدام سوره یاسین بخون اگه به صلاحت باشه ازدواج کنی انشالله و یه بخت خوب نصیبت بشه و بچه تم خدا حفظ کنه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
تنها نیستی دیونه تو خودت رو داری از این ارزشمندتر میخوای؟

چرا تنهام 

من قبل از طلاقم اسیر بودم.

خالا بعد از طلاقم تنهام هیچ کس و ندارم تک و تنهام همش فکر میزنم.

دوستام بعد از طلاق ازدواج کردن من نمیدونم چرا کسی نمیاد سمتم آخه😔

خدا لعنتش کنه. عزیزم توکلت به خدا باشه تو خونه مدام سوره یاسین بخون اگه به صلاحت باشه ازدواج کنی انش ...

الان بهاطر کرونا گرفتم اصلا نتونستم قران بخونم همش ولو شدم تو تخت ب زور نماز میخونم 

امروز‌از صبح هیچی نخورده بودم تا الان ی ساندویج خوردم

به موقع ش ام ازدواج میکنی حیفه روزات افسره و غمگین نزارن تموم شه 

دیگه موقعش کی میتونه باشه سنم رفته بالا دیگه .

چند ساله طلاق گرفتم هیچی.

ولی دوستان بلا فاصله بعد از طلاق ازدواج کردن

الان بهاطر کرونا گرفتم اصلا نتونستم قران بخونم همش ولو شدم تو تخت ب زور نماز میخونم  امروز‌از ...

آخی عزیزم میدونم بیکسی خیلی سخته منم تقریبا تنهام اما خدا رو داریم خدا بزرگه توکلت به خدا باشه انشالله به زودی سلامتیتو بدست بیاری خودتو نباز قوی باش.معجزه ها همیشه تو اوج نا امیدی اتفاق میوفته

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
خدا لعنتش کنه. عزیزم توکلت به خدا باشه تو خونه مدام سوره یاسین بخون اگه به صلاحت باشه ازدواج کنی انش ...

دیروز ی خانم مطلقه ک اونم دباذه ازدواج کرده بود منچ دید بهم گفت تا دیر نشده ازدواج کن دباره .

خب من از کجا کیس مناسب پیدا کنم آخه

2706