2726

هر شب قبل خواب میاد تو ذهنم میرم تو فکر یهو میبینم دارم گریه میکنم 

دوست ندارم این فکرارو داره اذیتم می‌کنه 

چرا اینجوری شدم من خدا

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای خدا منم همینجوریم کلا افسرده شدم لعنتی خیلی عذاب اوره 

خیلی بده خیلی 

حتی دوست ندارم به نبودنشون فکر کنم عذابه عذاب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
والا من دو ماه اینجوری شدم همشم حس میکنم خودم میخوام بمیرم دیگه نابود شدم از فکر و خیال 

چرا اینجوری شدیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بخاطر شرایط جامعه هست هر روز مرگ یکی دو نفر مشهور و سیصد چهارصد نفر آدم معمولی ,خب اثر میزاره. بهش فکر نکن . فکرتو عوض کن تا اومد به ذهنت . خدای نکرده جذب نکنی. به خدا پناه ببر. 

میشه برای خوشبختی کامل دو تا داداشام صلوات بفرستی؟ انشاالله خودتم که الان داری میخونی حاجت بگیری.
هر موقع این افکار اومد تو ذهنت خودتو با صدای بلند دعوا کن یعنی بلند به خودت بگو دهنتو ببند اینا فقط ...

امتحانش میکنم 

ترس ورم داشته میرم صدقه میدم سریع بعد این فکرا و خیال

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممکنه ده بار در روز تکرارش کنه اما بالاخره مغزت قبولش میکنه

مرسی عزیزم امتحانش میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706