2726

صدف بیوتیه دروغگو😒

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیکاریم؟:/

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2728

من شل بيوتي يا همون صدف كه يه خواهر كوچولوي عينكي جيغ جيغو داره رو از خيلي وقت پيش ميشناسم و جزو اون فالوور اولي هاش بودم 

اوايل فقط ارايشگر ساده بود و هي ميزد بيايد سالنم .كارش هم افتضاااح همه عكس و فيلم ها رو برداشته .صورت خودش خيلي تيره و اصلا هم صاف و صوف نبود و چون هنوز خوب فيلمبرداري نميكرد و از رينگ لايت استفاده نميكرد بلد نبود ايرادهاي صورتش رو بگيره

الان فقط يه استوري ساده رو سي و پنج ميليون تومن ميگيره و وضعش توپ شده

من بلاگر هارو نمیشناسم،فقط یه خانومی که داستان مینویسه سبک نوشتن شو دوست دارم،میخونم

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔
[QUOTE=201843672]بیکاریم؟:/[/QUOTEنه نيستي پس تشريف ببر به امورات شغليت برس😆

اوکی بای   

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

بیاید تاپیک قبل من هنوز توی شوک این اتفاقم‌ 

شرمنده ام اسی راضی باش

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤

گونش و دخترهاش 

صد جا بلاكشون كردم به تعداد موهاي سرش فن پيج داره.قشنگ شماره هم دارن يك و دو و سه و چهار و .فكر كنم به جز پيج اصليش نه تا بلاك كردم بازم هر از گاهي عكسشون رو ميبينم .

بچه هاي معمولي نه زيبايي خاص نه هوش و حركت خاص فقط چون اسپرمه تقسيم شده براي مردم جذابن .🤔چرا واقعا؟هر استوري پنجاه ميليون ميگيره.

بچه ها كفش پاشنه بلند ميپوشن تو خونه ميرن نميگه با مخ زمين ميخورن مردم هم قربون صدقه ميرن 

راستی پیج سی سی هست؟ یا کلا رفت از اینستا

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2706