2137
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

بذاری خوشبخت باشه حتی بدون تو

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹             ❤💙💚💛💜💛💚💙❤                  >_<   I can make it right                                             مقیم کشور نامکاندا🔰💜                                         Niagara po po                تو رویایی که نمی تونه حقیقت داشته باشه....... گلی رو کاشتم که نمی تونه شکوفه بده (FakeLove)                                                                                                                                 
2050

یعنی سوختن برای هیچ

" تو مرا آزردی!...که خودم کوچ کنم از شهرت!تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت!تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... " 

عشق یعنی حتی اگه اون عاشقت نباشه حتی اگه عشق رو به شوخی بگیره حتی اگه فکر کنه عشق وجود نداره تو با عاشقانه ترین نگاه نگاهش کنی حست بهش عمیق باشه هرکاری که نکردی رو بخاطرش بکنی کارایی که شاید حتی خودش اگه بفهمه فکر کنه چیزی نبوده و سادن اما تو تاحالا انجام نداده بودی رو انجام میدی حماقت میکنی دستپاچه میشی تنها دلتنگی میکشی اگه یکطرفه باشه و عذاب و درد میکشی بدون اون تنهایی درد تحمل میکنی عشق یعنی برای ی پسر یا دختر غریبه حسرت بکشی و بخاطرش از خانوادت حتی بتونی بگذری 

عشق یعنی هرکاری که نکردی بکنی و با تمام وجود درد بکشی ولی بازم هم دردش خوبه هم بد 

برام دعا کنید که به خواسته ی قلبم برسم مرسی اگه دعا کردید ی جوری اطلاع بدید که خوشحال بشم😣😞☹️🌸
2129