2737
2734

بنده خدا شوهرم کی پس بهش واکسن می زنن ؟

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

اولویت بندیه دیگه

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روی سن دارن میرن جلو دیگه

توکل بر خدا انشالله هممون زودتر میزنیم

خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده ها من مهاجرت میکنم قطعا و قطعا فقط به امید داشتن زندگی بهتر برای دخترن خدایا تو این راه کمکم کن
اولویت بندیه دیگه

اول مهما رو می زنن؟

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
روی سن دارن میرن جلو دیگه توکل بر خدا انشالله هممون زودتر میزنیم

کجا سنه؟؟تو اخبار دیدم اول دکترا ،،بعد معلما بعد دانشجوها بعد معلوم نیست کی

2738
اول مهما رو می زنن؟

بله عزیزم اونایی ک بیشتر با مردم سر کار دارن کادر درمان بعدم سن بالاهارو ب ترتیب اهمیته

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
چند ساله ن،

چهل

کجا سنه؟؟تو اخبار دیدم اول دکترا ،،بعد معلما بعد دانشجوها بعد معلوم نیست کی

عزیزم برو تو سایت ثبت نام واکسن الان متولدای ۴۷ به قبل رو میزنن

خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده ها من مهاجرت میکنم قطعا و قطعا فقط به امید داشتن زندگی بهتر برای دخترن خدایا تو این راه کمکم کن

خانمای مهربون

التماس دعا دارم برا داداش جوونم ...ی دختر داره ک خیلی بیتابشه...داداشم خیلی جوونه....کرونا گرفته و دکترا گفتن فقط دعا کنید😭😭😭

قربونتون برم میشه ی حمد شفا بخونید براش

دلمون داره میترکه 

😭😭😭دعای جمعی خیلی جواب میده

اجرتون باامام حسین

خدایا شکرت..
رعایت کنه و واکسن نزنه خیلی بهتره

خواهر جان شوهرم هر چقدر مراعات کنه تو شرکت همه مریض شدن  حتی بهش مرخصی نمیدن 

همسرمن واکسنشو نزد همکاراش زدن یکی یکی دارن کرونا میگیرن نمیان سرکار😑

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706