2410
2553
عنوان

دعوای من و شوهرم....کارم درسته

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 52 پست
توحقیرنیستی فقط راهتواشتباه میری منم دقیقاهمینطوربودم اماالان نه زنگ نمیزنم اون زنگ میزنه ببینه کجام ...

اره خیلی وابستم 

همش میترسم منو ول کنه 

الانم خوابه خواستم برم منت کشی ولی ب حرفت منصرفم کردی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلاولت کنه بدترین حالتودرنظربگیرخوب بعدش میمیری اون نباشه نه مثل خیلیای دیگه زندگیتوادامه میدی یعنی نمیتونی یه زندگی برای خودت بسازی محتاج شوهرتی نه روزی رسون اون بالایه وقتی دنیای خوبی داشته باشی اخرتتم خوبه توکلت به خداباشه نزاربهت ظلم شه توخیلی باارزشی خودتودوست داشته باش

2456
اصلاولت کنه بدترین حالتودرنظربگیرخوب بعدش میمیری اون نباشه نه مثل خیلیای دیگه زندگیتوادامه میدی یعنی ...

خیلی حرفاتون قشنگ و ارامش بخشه من ک انقد گریه کردم چشمم ورم کرده سرم داره میترکه

2714
خیلی حرفاتون قشنگ و ارامش بخشه من ک انقد گریه کردم چشمم ورم کرده سرم داره میترکه

من اونقدرگریه میکنم تاسبکشم هیچکسم مثل خدابهم ارامش نمیده من روزای خیلی سختی روپشت سرگذاشتم ولی دیدم به زندگی عوض شده خیلی ارومم شوهرم اگه لیاقت منوداشته باشه تمام تلاششومیکنه منوحفظ کنه وگرنه زندگی خیلی بهترازالان میتونم داشته باشم من خوبم سالمم زیبایم من خوبم من مهمم اینقدراین حرفاروبه خودتون بگین تااعتمادبه نفستون بره بالامهربون باشیدبامحبت ولی نه اونقدری که ازتون سواری بگیرن الویت بایدخودتون باشین

اخ گفتی خیلی بی عرضم  امروز قهر کرد بااینکه مقصر بود ۳۰بار بهش زنگ زدم ج نداد  خودمو فرا ...

عزیزدلم

منم اوایل اینجوری بودم 

یادم میاد می خوام خودمو از پنجره پرت کنم 

ساعت ها التماسش می کردم با من حرف بزن 

عذرخواهی می کردم در صورتی که کاری نکرده بودم

الان شدم مث کوه یخ 

اگه قهر کنه اصلا محلش نمیزارم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706