2726
عنوان

نی نی یار شخصا بهم گفت اینجا بدون تو صفا نداره😎+اسکرین شات😌😌

| مشاهده متن کامل بحث + 12222 بازدید | 396 پست
😂😌😌😌😂

اين استيكرو من درست كردم اون منو ميگه رو هم خودم نوشتم

باورم نميشه استيكرام معروف شدن 😂😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ادامش رو خوندم اولش تورو برده عرش آخر حرفش هم‌ تورو زده زمین🤣🤣🤣🤣

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
ههههه دیشب سایت به من پیام داد بیا سایت دوستاتو خوشحال کن

به منم یه بار همچین پیامی اومد، یعنی چی؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
برا دخترم دعا کنید این هفته همش شده ناراحتی مشکلشو تایپکم توضیح دادم      

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
خانمای مهربون التماس دعا دارم برا داداش جوونم ...ی دختر داره ک خیلی بیتابشه...داداشم خیلی جوونه.... ...

ده تا حمد

هر چند تا که بتونم امن یجیب

بین نمازم یه تسبیح صلوات ،برای سلامتیش میخونم،انشالاکه به حق پهلویه شکسته فاطمه زهرا دل دخترش به زودی شاد بشه.

به منم یه بار همچین پیامی اومد، یعنی چی؟

فهمیدن بدون ما سایت صفایی نداره😂

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،بهت تبریک میگم چون تو یه احمق به تمام عیاری                                        
خانمای مهربون التماس دعا دارم برا داداش جوونم ...ی دختر داره ک خیلی بیتابشه...داداشم خیلی جوونه.... ...

عزیزم حال برادرت خوب شد بگو،انشاءالله زود بهبود پیداکنه

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
او تبعیض تا به کجا اونوقت به ما میگن اینجا بدون تو با صفاتره😂

یا اخطار لغو کاربری😑😂

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2706