2137
2106

اونم نی نی یار شب

قدرمو بدونید😎

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  

کو اسکرین؟؟؟؟؟

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹                  

خانمای مهربون

التماس دعا دارم برا داداش جوونم ...ی دختر داره ک خیلی بیتابشه...داداشم خیلی جوونه....کرونا گرفته و دکترا گفتن فقط دعا کنید😭😭😭

قربونتون برم میشه ی حمد شفا بخونید براش

دلمون داره میترکه 

😭😭😭دعای جمعی خیلی جواب میده

اجرتون باامام حسین

خدایا شکرت..

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

کو

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)
خانمای مهربون التماس دعا دارم برا داداش جوونم ...ی دختر داره ک خیلی بیتابشه...داداشم خیلی جوونه.... ...

خوندم عزیزم

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری چهارم😩 وقتی ریپلی میکنی و چرت میگی و من جواب نمیدم ب این معنی نیست ک جوابی ندارم.. معنیش اینه ک نمیخام خودمو همسطح تو کنم....بشدت پایبند جمله جواب ابلهان خاموشی ست هستم😅😅😅یه شیر از جفتش مطمئنه میفرستش شکار احتمال نمیده با گورخر بریزه روهم😕 میگن یارو میخاست اسبشو حرص بده سوار الاغ میشد😂قشنگش اینه نماشو داشته باشی ولی خودنمایی نکنی😉من اهمیت نمیدم  مسلمون، مسیحی ، بی دین، خوشگل،زشت ،قدبلند، قد کوتاه، چاق ،لاغر،سفید پوست،سیاه پوست، پولدار یا فقیری اگ تو با من خوب باشی منم باتو خوبم❣ امروز  یه پیرزن🤶به ماشین نیروی انتظامی👮‍♂️🚔 گف دربست دوست دارم همینقدر از دنیا بی خبر باشم ⚰🚬       
2050
گرخیدم😑

بپر کولم

دور بمـونیـد ،شـدیـدا از نـزدیـک بـدیـم مـا :)               من همونیم ک نع مذهبیا قبولش دارن نع غیر مذهبیا                                      https://t.me/Hich_zhچنـل نوشتع و دکلمم.
2143
اونجا ها ک خط زدم خصوصی بین خودمون بود😉

😐من میرم تاپیکو پیدا می کنم کامل میخونم بای

حالم حال اسباب بازیه   که صابش دیگ بچه نیست....                 #استاری_ام🤤💙  پسر سیزده برگشت پرقدرت تر از قبل🤤❤

ههههه

دیشب سایت به من پیام داد بیا سایت دوستاتو خوشحال کن

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،بهت تبریک میگم چون تو یه احمق به تمام به عیاری                                        
خانمای مهربون التماس دعا دارم برا داداش جوونم ...ی دختر داره ک خیلی بیتابشه...داداشم خیلی جوونه.... ...

خدا کمکش کنه و ببخشه به دخترش 

بیماری زمینه ای داشته؟

نازشصت سابق هستم.با کالری شماری و پیاده روی تند وزنمو به ایده آل رسوندم .قد ۱۶۳ وزن ۶۰😌.....عاشق صلواتم .الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
1718