2733
2734
عنوان

الان استامبولی درست کردم😼😋🤔ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم خاس💔

𝐵𝑒 𝓉𝓇𝓎 𝓉𝑜 𝒽𝒾𝒹𝑒 𝑜𝓊𝓇 𝒻𝑒𝑒𝓁𝒾𝓃𝑔𝓈 𝒷𝓊𝓉 𝒻𝑜𝓇𝑔𝑜𝓉 𝑜𝓊𝓇 𝑒𝓎𝑒𝓈 𝓈𝓅𝑒𝒶𝓀🖤تنها حقیقتی ک وجود دارع اینه ک هیچ حقیقتی وجود نداره؛🥀🚶‍♀️و درد ها در سینه هایمان نفوذ کرده و دم نمیزنیم.و دم نزدنمان میشود همان بغض در گلو :)و خفه میشویم بر سر این بغض آشکار!.انسان ها دو دسته اند: ولی شما از هر دو دستش دوری کن:) منو لایکم نکنین پلیز  
2728
من دلم خاس

چقدر زود به زود پروفایلت عوض میکنی من چرا میزارم فردا عوض میشه؟

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   
2738
چقدر زود به زود پروفایلت عوض میکنی من چرا میزارم فردا عوض میشه؟

نکنع جنم:)

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من میخوام یه چیز داغ رو زود خنک کنم سینکو پر اب میکنم قابلمهرو میزارم توش دوبار ابشو عوض میکنم خنک میشه میزارم یخچال 

اگر بتونی بزاری تو فریزر یخ بزنه خیلی خوب میشه 

ولی خب میتونستی استانبولی رو تو باغم درست کنی ها

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 

صبح تا ظهر یعنی بیرون میمونه؟🤔🤔🤔

خراب نشه،

میتونی الآن بزاری جلو کولر، خنک شد بزاری فریز صبح تا ظهر هم بخش باز شه خراب نشه مریض بشین آخه هوا گرمه،

البته نمی‌دونم شهر شما شاید هوا خوب باشه

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
2706