2726
عنوان

الان استامبولی درست کردم😼😋🤔ولی

839 بازدید | 46 پست

الان امادس صبح میخایم بریم خونه باغ 

تا ظهرم که بخایم بخوریم دست رسی ب یخچال ندارم😔

الانم داغه نمیشه بزارم یخچال

ب نظرتون خراب نمیشه؟؟؟

خانمای مهربون

التماس دعا دارم برا داداش جوونم ...ی دختر داره ک خیلی بیتابشه...داداشم خیلی جوونه....کرونا گرفته و دکترا گفتن فقط دعا کنید😭😭😭

قربونتون برم میشه ی حمد شفا بخونید براش

دلمون داره میترکه 

😭😭😭دعای جمعی خیلی جواب میده

اجرتون باامام حسین

خدایا شکرت..

من دلم خاس

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بزار رو گاز زیرش رو خیلیییییییییییی کم کن خیلی کم

تا صبح داغ میمونه خراب نمیشه 

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

باید اماده میکردی فردا دم میزاشتی تازه تر بود 

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
خانمای مهربون التماس دعا دارم برا داداش جوونم ...ی دختر داره ک خیلی بیتابشه...داداشم خیلی جوونه.... ...

ان شاالله به زودی زود خوب بشن عزیزدلم💓❤💍💍

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   
خانمای مهربون التماس دعا دارم برا داداش جوونم ...ی دختر داره ک خیلی بیتابشه...داداشم خیلی جوونه.... ...

عزیز دلم خدا بزرگه نگران نباش

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
2706