2726

و من...

خدایا امشب خیلی دلم گرفته دلم واسه دلم خیلی میسوزه.....بخدا حق دل من این نیس کاش این کارو با من نمیکردی کااااااش.خداروشکر ک اون روزای کذایی گذشت دیگه هیچوقت نمیخوام بهش فکر کنم.امیدوارم بتونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گلاب اسپری کن ب صورتت آرام بخشه

یکمم بخور

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

بو کردن گلاب یا به 

به بالشت اسپری کردن گذاشتن سیب نصف شده دو طرف متکا 

ذکر صلوات 

شبها غذاهای حاوی پتاسیم بخور مثل عدسی یا عدس پلو 

دم نوش گاو زبان یا بابونه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

خانمای مهربون

التماس دعا دارم برا داداش جوونم ...ی دختر داره ک خیلی بیتابشه...داداشم خیلی جوونه....کرونا گرفته و دکترا گفتن فقط دعا کنید😭😭😭

قربونتون برم میشه ی حمد شفا بخونید براش

دلمون داره میترکه 

😭😭😭دعای جمعی خیلی جواب میده

اجرتون باامام حسین

خدایا شکرت..
تاثیر داره؟

من یه بار به شدت عصبی بودم

گلاب اسپری کردم ب صورتم یه جوری خاموش شدم که خودم هنگ بودم😂

ولی کلا خوبه

زیاد اسپری کن ب صورتت

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
2706