2733
2734
اره دوست من مامانم  اگه کفر نباشه خدای من مادرمه

اره واقعا بهترین دوسته..خدا سایشو از سرت کم نکنه❤️

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
نمیدونم  گاهی وقتا خیلی ازارم میده  رفتار تک دوستم واقعا ازاد دهنده ست نسبت به من

چرا انقد منی تو دقیقاااا 

بعضی وقتا ک عصبی میشم دوست دارم کات کنم

مثلا من از اینکه یکی پیاممو سین کنه و چیزی نگه به شدتتتتتت بدم میاد و دوستم اینکارو میکنه و رو مخه منه خیلی با اینکه بهش گفتم ولی هیچ اعتنایی به حرفم نکرد 

🤍🦋                                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا بهترین دوسته..خدا سایشو از سرت کم نکنه❤️

مرسی عزیزم لطفا یه صلوات هم واسه سلامتیش بفرست

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2728
باورتون میشه دوست صمیمی ندارم😐

بهترین کارع

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت،دست در جیب کن و جدی نگیرش بیخیال🌸💃یه چی داره تحریک میکنه حلقمو میخام بالا بیارم قلبمو🤢بابایی دلم تنگ شده واست😔میشه واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین♡

هیچ دوستی ندارم دور وریامم که باهاشون در ارتباطم 

ح س و د به تمام معنا هستن میدونم یکی ته دلش خوبی منو نمیخواد 

خدایا میدونم من بنده خوبی برات نیستم ولی از اینکه خدای خوب و مهربونی مثل تو دارم واقعا خوشحالم مرسی که محمد کوچولو رو سالم به آغوشم رساندی امیدوارم بغل همه چشم انتظار هاراهم با لطف و مهر خودت پر کنی 

خل

پایه

مهربون( ب رو نمیاره میگه پررو میشی)😐💔

رازدااار

𝐵𝑒 𝓉𝓇𝓎 𝓉𝑜 𝒽𝒾𝒹𝑒 𝑜𝓊𝓇 𝒻𝑒𝑒𝓁𝒾𝓃𝑔𝓈 𝒷𝓊𝓉 𝒻𝑜𝓇𝑔𝑜𝓉 𝑜𝓊𝓇 𝑒𝓎𝑒𝓈 𝓈𝓅𝑒𝒶𝓀🖤تنها حقیقتی ک وجود دارع اینه ک هیچ حقیقتی وجود نداره؛🥀🚶‍♀️و درد ها در سینه هایمان نفوذ کرده و دم نمیزنیم.و دم نزدنمان میشود همان بغض در گلو :)و خفه میشویم بر سر این بغض آشکار!.انسان ها دو دسته اند: ولی شما از هر دو دستش دوری کن:) منو لایکم نکنین پلیز  
2738

اسکل

گوسفند 

دوست داشتنی

تو دل برو

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
چرا انقد منی تو دقیقاااا  بعضی وقتا ک عصبی میشم دوست دارم کات کنم مثلا من از اینکه یکی پیاممو ...

دوست من کلا سین نمیکنه اگه کار داره زود جواب میده وگرنه یک روز بعد جواب میده  منم از حرصش دو روز بعد جوابشو میدم واقعا دلم میخواد بهش پی ام بدم دیگه حوصله ی اخلاق مسخره تو ندارم ولی پشیمون میشم 

من قبلا بخاطر همین رفتاراش ۱ سال حرف نزدم ولی با اصرار زیاد بامن اشتی کرد الان واقعا دوباره دلم میخواد کات کنم

استخوان هایی که مبتلا به اُمیدند:)
2706