2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
باورتون میشه دوست صمیمی ندارم😐

اره دوست من مامانم 

اگه کفر نباشه خدای من مادرمه

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

عشق باشعور فهمیده باشخصیت

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝     تیکر یکسالگی شاه پسر😍                                                                                                ♥️زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟

چون دوست صمیمی منه نباید دوست صمیمی کسی باشه

والسلام

من یه فیلم باز و انیمه باز حرفه ایم😎هر انیمه ای خواستید پیشنهاد میدم😁وقتی میگم فیلم منظورم مستند هم هست ؛مستند خیلی مظلوم واقع شده پس ببینیمشون😍طرفدار موسیقی راک و پینک فلوید🎸🥁🌈دررابطه با نام کاربریم بگم ک اخلاقم شبیه جودیه من مثل جودی انرژیم زیاده کودک درونم همیشه فعاله عاشق شاد کردن دیگرونم هم احساسم و نشون میدم هم میریزم تو خودم 🧣🧡💙منتهی نمیدونم بابالنگ دراز من کدوم‌گوریه ولی به زودی پیداش میشه😐💔
دوست صمیمی دارم ولی احساس میکنم اونجوری ک من‌واسشون ارزش قائلم اونا نیستن🙃

منم همین فکرو دارم ارزشی که من براشون قائلم اونا برام قائل نیستن

استخوان هایی که مبتلا به اُمیدند:)
2165

چاق ...افاده ای..من در جسم دومم...شوهر ذلیل ... شوهر مردم دزد

البته اینا ویژگی ۵ از دوستای صمیم بود اخری تا فهمیدم کات کردم😂

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
2183
اره دوست من مامانم  اگه کفر نباشه خدای من مادرمه

اره واقعا بهترین دوسته..خدا سایشو از سرت کم نکنه❤️

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
نمیدونم  گاهی وقتا خیلی ازارم میده  رفتار تک دوستم واقعا ازاد دهنده ست نسبت به من

چرا انقد منی تو دقیقاااا 

بعضی وقتا ک عصبی میشم دوست دارم کات کنم

مثلا من از اینکه یکی پیاممو سین کنه و چیزی نگه به شدتتتتتت بدم میاد و دوستم اینکارو میکنه و رو مخه منه خیلی با اینکه بهش گفتم ولی هیچ اعتنایی به حرفم نکرد 

واسه رفیقاتون فیک نباشید💔🦋                                                             
اره واقعا بهترین دوسته..خدا سایشو از سرت کم نکنه❤️

مرسی عزیزم لطفا یه صلوات هم واسه سلامتیش بفرست

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
باورتون میشه دوست صمیمی ندارم😐

بهترین کارع

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت،دست در جیب کن و جدی نگیرش بیخیال🌸💃یه چی داره تحریک میکنه حلقمو میخام بالا بیارم قلبمو🤢بابایی دلم تنگ شده واست😔میشه واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین♡