2726
عنوان

خدا ازتون نگذره!

1136 بازدید | 95 پست

من حجاب و آرایشم در حد معقوله و جلب توجه نداره

رفتارمم که والا اصن به اطراف توجه نمیکنم همیشه هم دستم خریدای خونه‌س، مرغ و سبزیجات 

بارها و بارها و بارها با اذیت و تعرض مواجه شدم

بدون اینکه حتی یک درصد مقصر باشم

به قرآن مبین قسم روز قیامت از تک تک کسانیکه اینطوری جمع میبندن و قضاوت و یاوه گویی میکنن حساب میکشم! ببینم چه پاسخی خواهند داشت

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

فقط اون بی شعورایی که لایکش کردن 😤

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال از حرف همه برداشت نکن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2728
کلی گفته چرا بخودت میگیری

منم جزوشونم

و خیلیای دگ

اهمیت نده عزیزم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

یه کاربری گفت ارزو می کنم شوهرت بهت خیانت کنه

میدونی باور کن از حرفش ناراحت نشدم

برای خودش و زندگیش ناراحت شدم که چه مشکل یا غمی داره که پر شده از نفرت و کینه و حس منفی

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
اروم باش حالا 

والا قریب به هزار بار این حرف مزخرفو شنیدم

کی میخان به خودشون بیان آخه

یه کاربری گفت ارزو می کنم شوهرت بهت خیانت کنه میدونی باور کن از حرفش ناراحت نشدم برای خودش و زندگی ...

چرا اونطوری گفت؟؟ 

یه حرف کلی زده شخص خاصی مد نظرش نبوده که حالا همه از کامنتشگ شگات گرفتن تاپیک میزنن انقدر قضیه رو کش ندید دیگه تاپیکم نزنید اینجا نظرا متفاوته باعث دعوا میشه 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2706