2733
2734

من تنبلی تخمدان دارم وباردارنشدم تواقدامم وتازه باعکس رنگی لوله هام بازشدن دکترم گفته نبایدچاقتربشی این چندروز رژیم بودم وبرنج نمیخوردم اماامروزحسابی برنج خوردم وامشبم هاتداگ خوردم😓😓البته کامل نخوردم نصفشو خوردم الان دارم گریه میکنم از عذاب وجدان اوروخدابیایدیه چی بگید

خدایا شکرت شکرت شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم باردار نمیشدم‌و اضافه وزن داشتم به منم دکتر گفته بود نباید وزنت بالا بره و باید وزن کم کنی ولی من بدون عذاب وجدان همه چیز میخوردم

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2728

بیا تاپیک بامداد خمار اراده میگیری ازشون 

من ۱۸ کیلو کم کردم

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2738
:|عی بابا حالا کوفت خودت نکن غذایی ک خوردی و سم نکنش توبدنش فدای سرت یبار خوردی ک خوردز از فردا رعای ...

بخدا باورت میشه زهر خورده بودم بهتربود کوفتم شد اینقدغصه خوردم هی به خودم میگم فرداهم روزخداست دوباره ازفرداشروع کن😔دلم گرفته بخدا .. این ماه باعکس لوله هام که بسته بودن بازشد دعاکنیدبارداربشم آبروم رفت جلوشوهرم ازبس خرج دوا درمونم کرد

خدایا شکرت شکرت شکرت
بخاطرامروزکه رژیمموخراب کردم خیلی دلم‌گرفته😔😔امزوزواقعاپرخوری کردم

اتفاقا اینجوری بدنت تو شک افتاده 

مطمئن باش چربی سوزی بیشتری رخ میده 

امروز تو یه متن خوندم 

توکل کن به خدا

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
اتفاقا اینجوری بدنت تو شک افتاده  مطمئن باش چربی سوزی بیشتری رخ میده  امروز تو یه متن خو ...

ممنون خداخیرتون بده انرژی دادید الان پا میشم اهنگ میزارم نیم ساعتی میرقصم لااقل کمی کالریابسوزن

خدایا شکرت شکرت شکرت
2706