2737
2734

سلام

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه  من خودم رفتم آزمایشگاه مرکزی خون گیری همونجا داشتن

آهان اینجا یه سالن هست که تست میگیرن پس مستقیم میرم همونجا

ممنون

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2731
چرا اینقدر تاپیک کرونا زیاد شده  چه خبر شده

زیاد شده کرونا دیگه😭

من اول تو گوکل سرچ کردم که اون آزمایش تست کرونا هم میگیره یا نه  شمام سرچ کنی بد نیست

ممنون

زیاد شده کرونا دیگه😭

همه جای دنیا مسئله کرونا تموم شده، اونوقت اینجا درگیر پیک پنجم و ششم و... هستیم

تو آشغالترین و در پیت ترین کشور دنیا زندگی می کنیم  حتی تو برنامه تلویزیونی افغانستان، ما رو مسخره می کنن 

شبیه پروفمم
2738
همه جای دنیا مسئله کرونا تموم شده، اونوقت اینجا درگیر پیک پنجم و ششم و... هستیم تو آشغالترین و در پ ...

خیلی جاها مث اینکه دوباره شیوع کرده دلتا

برزیل و هند وحشتناکه

همه جای دنیا مسئله کرونا تموم شده، اونوقت اینجا درگیر پیک پنجم و ششم و... هستیم تو آشغالترین و در پ ...

افغانستان که فعلا دارن میان اینجا طالبان کشورسونو داره کلا میگیرع

ما تو مرزیم

از همونا کرونا اینجا زیاد شد

اگه کل دنیا هم کرونا ریشه کن بشه، کشور ما درگیر پیک نهم و دهم و ... اینا میشه

کرونا تموم نمیشه

تو انگلیس جشن پایان کرونا گرفتن ریختن بیرون دوباره کلی درگیر شدن

اصلا خدا میدونه تهش چیه

اونجا که ۹۰ درصد مردم واکسن زدن

خب دیگه برا همون جشن گرفتن ولی با واکسنم درگیر میکنه 

کلا آخه واکسن ها که تایم داره همیشگی نیست ایمنی اش

اونجا که ۹۰ درصد مردم واکسن زدن

اسرائیل که همون اول اول چون جمعیتش کم بود همه رو واکسینه کرد باز دوباره شیوع کرده دلتا

چون جهش میکنه هم اینطور میشه

اگه جواب دادین فردا میام فعلا 🌸

2706