2726
عنوان

خواستگارام تا میبینن وضع مالیمون زیاد خوب نیست و خونمون سادست

| مشاهده متن کامل بحث + 1686 بازدید | 76 پست

الهی عروس  خوشبخت سال بشی عزیزم😊خدا پدر عزیزتم رحمت کنه...خدا بزرگه..ی جوری بالات ببره ..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم مردم کاملا پول دوست شدن ،هرکی هم میگه نه ،توی جامعه نبوده ببینه

بله متاسفانه😔

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو❣
2728
من اینو گفتم  که بگم این دختره که وضعش بدتر از تو بوده الان ازدواج کرده تو که شرایطت بهتره پ ...

بس دلمو شکوندن دل نازک شدم.😔

اره واقعا درست میگی 

دوستم مستاجر بود وقتی خاستگار میومد میگفتن بعد این همه سال خونه ندارید و فلان

اخرش رفت ی خونه شیک کرایه نشست دختراش شوهر داد بعد باز رفت جای کوچیک مستاجر شد 

خب بايد خداتو شكر كني ك ميرن

همچين ادمايي پيرت ميكنن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عزیزم به وقتش آدم مناسب و قابل لیاقت شما میاد طرفت همه ادمها مثل هم نیستن

انشالله اینطور شه😔🙏

اوضاع شدیدا بد شده

پولدار نباشی کسی نمیگیرتت 

تمام

به خدا دختر فامیل مون به قدری نازه و دلبره و خانم باباش برشکسته شده یه خواستگارم نداره یکی ام اگه میاد مادرش رد میکنه میگه مول جهاز نداربم سرشکسته میشه بچه

متاسفم متاسفم و ۱۰۰ بار متاسفم 

اتغرت گلم منم عین شما پدر ندارم ولی امیدم به خداست 

گفتم خدایا می‌دونم تو منو آفریدی حتما چیزهای خوبی رو برام سرنوشتم رقم میخوره 

بخدا آنقدر سرنوشتم خوبی میاد 

یکی از اقوامون پدر نداشت و هم وضع مالی ضعیف همه فک و فامیل میگفتن کی میاد دختره رو بگیره

بخدا کمتر از یک هفته طول نکشید یه پسره پولدار وضع توپه میاد دختره میگیره ازدواج می‌کنه پسره از کوچیکی کار میکرد و پدر نداشت خیلی همدگر رو درک می‌کنه پس نباید نامید باشیم باید با خدا ایمان داشته باشید باهاش صحبت کن و هرچی ازش بخوای بهت میده که حد نداره بخدا حتی اگه دریا بخوای میده بهت اگه ایمان قوی داشته باشی 

الهی بزودی یه مرد خوب سر راهت قرار بگیره گل من 

اون لیاقت تو رو ندارن اینو خوب بدون چون تو لایق بهترینایی ♥️

نگران نیستم برام دیگه اهمیتی نداره ازدواج کنم یا نه.اینو به عنوان درد و دل و پول دوستی مردم گفتم.خان ...

خب ب خونتون برس

چارتا قاب بخر بزن

دوتا فرش قسطی بگیر گلدون بزار خوشگل مشگل کن ک دهنشون بسته شع

چ خوب ک مادرت فرهنگی وشاغل

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2706