2733
2734

میزارن میرن یا وقتی میفهمن پدرم فوت کرده اصلا دیگه نمیان و همون قرار اول رو بهم میزنن.حتی کسی که سالها دوسش داشتم و عاشقش بودم اونم میگفت دوستم داره خانوادش که فهمیدن پدرم فوت کرده و وضع مالیمون جالب نیست نمیان خواستگاری.مردم چقدر مادی شدن😔من که قید ازدواج رو زدم دیگه

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو❣

بعضی مردم پولکی شدن 

بهتر که با اینجور آدما وصلت نکنی

ان شاء الله یکی ک لایقته نصیبت بشه 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش خدای توام بزرگه  ما یه فامیل داشتیم دختره خاتوادش داِغون پدرم نداشت  مادرش ن ...

نگران نیستم برام دیگه اهمیتی نداره ازدواج کنم یا نه.اینو به عنوان درد و دل و پول دوستی مردم گفتم.خانوادم داغون نیست مادرم معلمه خواهرام تحصیل کرده و ارومن اما وضع مالیمون و خونمون خوب نیست

2731
بعضی مردم پولکی شدن  بهتر که با اینجور آدما وصلت نکنی ان شاء الله یکی ک لایقته نصیبت بشه  ...

مرسی عزیزم.ممنون از دعات🙏

2738
نگران نیستم برام دیگه اهمیتی نداره ازدواج کنم یا نه.اینو به عنوان درد و دل و پول دوستی مردم گفتم.خان ...

من اینو گفتم 

که بگم

این دختره که وضعش بدتر از تو بوده الان ازدواج کرده

تو که شرایطت بهتره پس مطمئن باش حتما خوشبخت تر خواهی شد

البته دختر خوبی باش اگه اونا تو رو رنجوتدن تو قول بده کسی رو نرنجونی

این دختره خیلی دختر خوبی بود

نگران نیستم برام دیگه اهمیتی نداره ازدواج کنم یا نه.اینو به عنوان درد و دل و پول دوستی مردم گفتم.خان ...

مادرت فرهنگیه که

اینجا هرکی مادرش معلمه کلی خواستگار داره

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر
عزیزم اونا همون بهتر که نیان  آدم مادی یه روز به رخت میکشه  صبر داشته باش، شاید خدا خوبش ...

انشالله که اینطور شه🙏

اونا که میرن همون بهتر که میرن

لایقت نیستن

خدا بخواد خودش چنان فرشته ای سر راهت قرار میده که میگی چه خوب شد که اونا قسمتم نبودن

فقط صبر کن و توکل

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706