2737
2734
عنوان

بوده کسی در حین بارداری یا در زمان زایمان بمیره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 51 پست
خداروشکر عزیزم من قلبم ضعیفه قبلا خیلی درد میکرد با قرص کمی خوب شد و کم خونی هم دارم میگم ی موقع ب ق ...

اصلا استرس نداشته باش انشالله هیچ اتفاقی بدی قرارنیست پیش بیاد من زیاد دیدم بامشکل قلبی که بچه دنیااوردن وصحیح وسالم هستن

جانم چه دلتنگتم روزها وماه ها ازرفتنت گذشته امامن هروزمنتظر برگشتتم باورندارم که رفته ایی هنوزم هم برایت گریه نکرده ام چون باورندارم نیستی                                   جان مادر برای دلتنگم دعا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لطفا کسی اینم بگه ک کسی بوده ک سنش ۱۹ باشه و بدنش هم ضعیف باشه و کم خونی هم داشته باشه قلبش هم ضعیف ...

فک کنم  مرگ دست خداست،،،

سالهاست گذشت تا فهمیدم  هیچکس شبیه حرفایش نیس.......
چرا تو اين سن ميخواد باردار بشه؟

تواین سن‌؟؟؟

سنی نداره ک 

دخترا تازه ۳۰ سالگی ازدواج میکنن جدیدا

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

باید قبل از بارداری یه سری آزمایشات انجام بده

حتی خانمهایی که توسن نرمال بارداری هم هستن باید انجام بدن مادر شما که از سن نرمال بارداری گذشته پس حتما باید بره زیر نظر یه پزشک

NVD❤
2738
بهش فکر نکن عزیز من توکلت به خدا باشه بعدشم علم پیشرفت کرده موقع زایمان عروس خالم متخصص قلبم کنارش ب ...

سلام عزیزم میتونم بپرسم مشکل قلبی عروس خاله شما چی بوده؟لطفا پیامم دیدین جواب بدین ممنونم 

خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.
ولی من همش میترسم ک بمیرم انقدر ک بد شانسم 😢 نکنه قراره بمیرم همش اینجوری حس میکنم

سلام عزیزم میتونم بپرسم مشکل قلبی شما چیه؟لطفا پیامم دیدین جواب بدین

خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.
سلام عزیزم میتونم بپرسم مشکل قلبی شما چیه؟لطفا پیامم دیدین جواب بدین

قلبم درد میکرد قبلا بدجوری و تپش قلب داشتم خوب نمیشدم تا این ک با قرصی ک خوردم ی مدت خوب شدم ولی بازم قلبم ضعیفه میترسم برا همین ی موقع ایست قلبی اینا بکنم 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

حتمن پسر میخواد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706