2726
عنوان

وای بلاگر شوهر دزد رو ماجراشو میدونید؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5150 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهردزد! یعنی شوهره خودش نخواسته     زنه دزدیدتش؟ عجب باورم نمیشه توچه قرنی زندگی میکنی ...

بله دیگه .خانومه به این زن جدید رفته گفته من زنشم اما طرف براش مهم نبوده حتی عروسیم گرفته .اون که اون اقا کلا مقصره داستان دیگه ایه

از من میشنویی تو استکان هیچ کس دریا نریز
😆😆اره از بس تو کلیپا موقع پخش اهنگ لپ زن رو میکشید بهش میگفت طاهر لپ کش😆😆

خخخخخ فقط اون دابسمششون با اهنگ هم نامهربونه هم با دیگرونه هم قدرم ندونه ندونه نابودم کرد 🤣🤣🤣🤣

خدایا شکرت 
پیج فردینو دارم ولی زن اولشو نتونستم پیدا کنم میشه ایدیشو بذاری لطفا

والا ندارم کلا همچین کسایی رو فالو نکردم ولی داشت میگفت فاطمه طاهر یا طاهر فاطمه یه هزارو چهارصدم داشت اخرشون

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
میخوان مشهور و معروف شن که خب  به نحوی شما هم  دارید  کمک شون میکنید

این بلاگر خودش یک میلیون و سیصد هزار نفر فالوور داشت دیگه نیازی نیست یکی اینو مشهور کنه 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
خخخخخ فقط اون دابسمششون با اهنگ هم نامهربونه هم با دیگرونه هم قدرم ندونه ندونه نابودم کرد 🤣🤣🤣🤣

😆😆😆😆😆اررررره دقیقا متن ترانه شامل حال طاهر لپ کش بود

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706