2726
عنوان

کدومتون کرونای جدید رو گرفتین؟سوال دارم میشه بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 112 پست
اکسیژن خونت چقدر بود الان بابای من با اکسیژن پرفشار تاز شد ۸۵ توروخدا براش دعا کن راستی چند درصد درگ ...

بدون دستگاه ۹۲.با دستگاه ۹۶ .۹۷ بود ولی بعد ۳ .۴ روز رسید به ۹۷ ...بدون دستگاه اکسیژن...من اصلا تنگی نفس ندلشتم با اسکن فهنیدم ریه م  ۵۰ درصددرگیر شده ....نگران نباشید پیش من پیزن بودن با قلب عمل شده ۷۰ درصد درگیری بامن مرخص شدن ..تازه دیابتم داشتن...

دکتر ‌‌‌‌‌م اصلا معاینه نکرد فقط اکسیژن گرفت ۹۸ بو د  تب ۳۷ دیگه گلو اینا رو ندید حتی صدای ریه ...

منم اکسیژنم رو گرفت و گلوم و بینی و گوشهام رو چک کرد . اما تا گلومو دید گفت کویید داری دخترم   

توکل به خدا .

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدون دستگاه ۹۲.با دستگاه ۹۶ .۹۷ بود ولی بعد ۳ .۴ روز رسید به ۹۷ ...بدون دستگاه اکسیژن...من اصلا تنگی ...

توروخدا واسه بابام دعا کن اکسیژن خونش پایین توروخدا

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
یه احتمال بده کرونا باشه بچه خواهرم فقط سرفه خلط دار داره همین     چون پیش ماست دیگه ...

الان ۶ روز گذشته و علائمی پیدا نکرده، من و بچم هم علائمی نداریم. البته خودمون رو قرنطینه کردیم ولی خیلی استرس دارم

آرزویت را برآورده می کند، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند.
2728
الان همسایه دیوار به دیوارمون هم گرفتن نی نی 7 ماهشون رو هم گرفته بیمارستان ها جا نداره دکتر میاد تو ...

خدایا 😔

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
والا من خیلی میترسم حتی تو بالکن هم نمیرم فقط یه ساعت پیش شوهرم از تو بالکن با شوهرش حرف میزد احوال ...

خدا رحم کنه تو تراس نرو اونجا هم لباس و ...پهن نکن کسی نمیدونه این ویروس چه گندیه شاید اومدن هوا خوری تو تراس و عطسه کردن ریخت رو لباساتون 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
یعنی تو بینی گوش پاک کن میکنن؟ من بینیم عملیه میترسم

برامن بله   اگه علایم‌داری تست نده صد درصد کروناس من موهامو خشک‌نکردم خوابیدم پاشدم دیدم‌سینوس هام چرکی شده وفک‌کردم براهمینه ولی کم کم معلوم شد کروناس 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
توروخدا واسه بابام دعا کن اکسیژن خونش پایین توروخدا

عزیزم حتما دعا میکنم نگران نباش یه رن جوان بود حامله با ۴۰ درصد درکیری اکسیژنش ۶۸ بود شوعرش اینقد گریه میکرد کنار تختش .....بعد دورزوز اکسیژن رسید ۸۰ ....

وای خدایا کی تموم میشه این روزها. هر روز با استرس از خواب بیدار میشم😢

اره روانی شدیم من صب که چشمام باز میکنم اول اب دهنم قورت میدم ببینم گلو درد میکنه یاااانه اگه ی کوچولوو خارش داشته باشه میرم دمنوش میخورم تا شب😅

الان ۶ روز گذشته و علائمی پیدا نکرده، من و بچم هم علائمی نداریم. البته خودمون رو قرنطینه کردیم ولی خ ...

استرس نداشته باش اگه شدید نشده جای نگرانی نیست

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
اره روانی شدیم من صب که چشمام باز میکنم اول اب دهنم قورت میدم ببینم گلو درد میکنه یاااانه اگه ی کوچو ...

من کلا هیچ جایی نمیرم ولی خب همسرم که میره سر کار از اونجا نگرانم. 

آرزویت را برآورده می کند، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند.
عزیزم حتما دعا میکنم نگران نباش یه رن جوان بود حامله با ۴۰ درصد درکیری اکسیژنش ۶۸ بود شوعرش اینقد گر ...

خداروشکر انشالله بابای منم به ابروی دعا های شما خوب بشه وسالم برگرده خونه

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
2706