2733
2734
عنوان

مامانم ظهر واکسن زد ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 113 پست
اطراف من همه سینوفارم زدن هیچ علائمی نداشتن فکر کنم آسترازنکا علائم زیاد داره البته ایمنی هم بیشتر م ...

۵۲ 

ن فقط لرز داش بعد شد تب و لرز الان خوابید بهتره خداروشکر کاش زود خوب شه

لبخندهای واگیر دار😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هر کس هر چی دوست داره میزنه عزیزم  ولی اکثرا برکت میزنن  که متاسفانه چند روزه نایاب شده ...

اخه تو شهر ما هر کی برکت میخاد بزنه ازش رضایت نامه میگیرن.من کلا از برکت نا امید شدم.خودم میخاستم برم بدون نوبت برکت بزنم.چون یکی دو روز میزدن بدون نوبت.اما الان دیگه تو نوبتم هم بخان بزنن.نمی زنم

2738
اخه تو شهر ما هر کی برکت میخاد بزنه ازش رضایت نامه میگیرن.من کلا از برکت نا امید شدم.خودم میخاستم بر ...

الان دیگه اصلا نمیپرسن چی میخوایی بزنی دوسه روزه حق انتخاب نزاشتن 

از دم هر چی باشه میزنن 

ولی برکت نبوده این بنده خداها برکت میخواستن سینوفارم بهشون زدن 

ببین عزیزم دکتر خونوادگی ما بدنسازه هیکلش سه برابر ادم عادیه جوونم هست گفت استرازنیکا زدیم سه روز له شدیم افتادیم 

اصلا نگران نباش

حتی مادرم سینوفارم اینطوریش کرد

فقط با دکتر مشورت کن ک از حد ترنال بیشتر طول نکشه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

در پورد اینکه واکسن تمچین عوارضی داره در بعضیها مطمئن باش

ولی دکتر تشخیص میده عوارض واکسن هست قطعا یا تیر

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2706