2726
عنوان

قسمت پایانی سریال ترکی زلیخا

995 بازدید | 13 پست

تروخدا بیایین بگین چی میشه آخرش ،،

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایلماز میمیره مژگانم همینطور 

یعنی دمیر ورلیخا باهم زندگی نمیکنن

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
قسمت اخرش رو ندیدم ولی اگه فارسیش رو میبینی جلوتر از شما دیدم سوالی داشتی بپرس

ممنون بهیجه کی دستش رومیشه

دمیر هم آخرش میمیره ی نفر دیگ میاد عاشق زلیخا میشه

چقدر بد

به مرور دستش رو میشه وقتی جواهرای هونکار رو برد بذاره تو خونه ی سودا یکی از همسایه ها دیده بودش آخ ...

آخرش کاش زلیخا ودمیر باهم بمونن چون یلماز میمیره

روزی ک دمیر و زلیخا میرن طلاق بگیرن ایلماز تصادف میکنه میمیره

بعددیگه  زلیخا طلاق نمیگیره و عاشق دمیر میشه

دمیر یه مدت بعد عاشق یه خانم دکتر به نام امید میشه ولی بعدا پشیمون میشه

و دمیر و زلیخا عاشق هم میشن

بعد دمیر میمیره تو فصل جدید زلیخا عاشق یه مرد دیگه میشه

این زلیخای نون به نرخ روز خور عاشق نصف اهالی چکوروا شده😂😂😂😂

دمیر با یه زن رابطه برقرار میکنه ولی دوباره برمیگرده پیش ذلیخا

پسرعزیزم منوبابایی برای دیدنت لحظه شماری میکنیم  خُدآاااجووونمـ #مواظبِ تودلیم❤باش😍
روزی ک دمیر و زلیخا میرن طلاق بگیرن ایلماز تصادف میکنه میمیره بعددیگه  زلیخا طلاق نمیگیره و عا ...

دمیر  چرا میمیره  چجوری