2703
2553
چه معنی داره خواهر شوهر انقد رک باشه دهه😎😎

این رک بودن نیست این بی ادبیه فرق دارن با هم این دو تا

عضویت در چالش کاهش وزن بامداد خمار                           قد164 وزن اولیه 75 وزن فعلی 73.100 وزن هدف 55🤗. شروع رژیم آبان۱۴۰۰🍂۱۴۰۰/۹/۵🏹هدف اول۷۰ ✅هدف دوم۶۶🔐هدف سوم۶۲🔐هدف چهارم۵۸🔐هدف پنجم۵۵🔐💃🏹برخی افراد می‌خواهند به تناسب اندام برسند. برخی آرزو می‌کنند که این اتفاق بیفتد. برخی آن را عملی می‌کنند.     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اتفاقا خیلی خوب افتادی

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 

خوبی که! 

کجا بد افتادی!!!

خیلی هم خوش هیکلی 

عجب آدم حسودیه..... 

عضویت در چالش کاهش وزن بامداد خمار                           قد164 وزن اولیه 75 وزن فعلی 73.100 وزن هدف 55🤗. شروع رژیم آبان۱۴۰۰🍂۱۴۰۰/۹/۵🏹هدف اول۷۰ ✅هدف دوم۶۶🔐هدف سوم۶۲🔐هدف چهارم۵۸🔐هدف پنجم۵۵🔐💃🏹برخی افراد می‌خواهند به تناسب اندام برسند. برخی آرزو می‌کنند که این اتفاق بیفتد. برخی آن را عملی می‌کنند.     
2714

تو هم با خنده میگفتی چشات زشت میبینن🤭🤭🤭🤭

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

وا ب این خوشگلی بگو همسرم منو همینجوری میپسنده 

اگه هم زیاد زر میزنه بگو خودتو برو تو اینه ی نگا بنداز

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤

عزیزم همشون همینن..برمن واسه عقد خواهرشوهرم اونقدر خوشگل شده بودم همه فامیلشون اومون پرسیدن کجا آرایشگاه رفتی و اینا..الان خواهرشوهر میگه فلانی عادت داره همش بپرسه کجا آدایشگاه رفتی 😊🤣

صلوات فراموشمون نشه💐🥰🌹❤
2706