2733
2734
عنوان

بخدا ندیدم بچه یه این لجبازی

383 بازدید | 33 پست

۳سالشه از,نوزادیشم لجباز بود الانم که دیگه قریونش برم خودمختار اصلا با زبون با داد هیچی حالیش نمیشه میگه اونی که من میگم به نظرتون امید داشته باشم این.بچه خوب بشه یا این قصه سر دراز داره?بخدا بچه حاریم یه سال بززگتره مادرش یکم صداشو بالا ببره بچه ترسیده نه فقط,این اطرافم بچه دیدم ولی مدل بچه خودم ندیدم تاحالا اصلا مادر شل بگیری نیستم ولی منو از رو برده این.بچه 

عزیزم برو مرکز بهداشت محلتون بگو برات کارشناس سلامت روان بنویسه رایگانم هست 

مشاوره و روانشناسه باحرف زدن باخودت کودکت و شاید حتی پدرش مشکلشو بفهمه و کمکت کنه وگرنه من و بقیه کار خاصی از دستمون بر نمیاد چون اصل مشکل نمیدونیم کجاس که 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزارید اونقدر گریه و داد و بیداد کنه و خواسته ش رو برطرف نکنید تا متوجه بشه داد و بیداد راه رسیدن به خواستش نیس

اگه اون جیغ و داد بزنه و از شما یه چیزی بخواد و شما تسلیم بشید اون همیشه این شیوه رو برا تسلیمکردن سما به کار میبره پس حتما شیوه تون رو عوض کنید و موقع داد اصلا بهش محل ندید

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
خب بچه ها باهم فرق دارن من دخترم لجباز بود بزرگ شد خوب شد الانم پسرم خيلى لجبازه

بخدا اسم بچه دوم میاد تن و بدنم میلرزه مال شما حتما به این.حددلجبازی و سختی نبوده که ریسک دومیو کردی یا که کلا آدم سخت بگیری نبودی خودت تونستی تحمل کنی

2738

پسرمنم همینطور

مقصر شوهرمه من تذکر میدم وجدی هستم شوهرم خنده ش میگیره پسرمون دیگه میخنده براش مهم نیست بی تربیت شده.

امروز سینی چای ریخت داد زدم چکارکردی کردی مگگه نگفتم نکن یهو زبونش تااخر درمیاره برام دوروزه یادگرفته شوهرمم پهن شده میخنده😐

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
بزارید اونقدر گریه و داد و بیداد کنه و خواسته ش رو برطرف نکنید تا متوجه بشه داد و بیداد راه رسیدن به ...

اخه وقتی تو خونس تا حدی قابل کنترله اکثر وحشی بازیا و لجبازیاش جلو مردمه که نمیشه دهن وا کرد چیزی گفت

پسرمنم همینطور مقصر شوهرمه من تذکر میدم وجدی هستم شوهرم خنده ش میگیره پسرمون دیگه میخنده براش مهم ن ...

شوهرع من حالا از اونور افتاده انقد به بچع از نوپایی گفت نکن نکن بچه لجباز شده الان هرچی ام بگیم.بهش کلاهمون دیگه پشمی نداره .دختره من شیطون اونجوری نیس دختره من خیلی بیش از,حد لجبازه

منم همین مدل، 4 سالشو دارم. غصه نخور. 99 درصد بچه های امروزی همینن. یه کم رهاش کن به حال خودش. یعنی ...

منم باید بخورم منتها هیشکی همکاری نمیکنه باهام منه بدبخت اینوبزارم.پیشش برم دکتر

2706