2410
2553
عنوان

چله برای حاجت چی بخونم

58 بازدید | 9 پست

بچه ها من خیلی خیلی تنهام خسته شدم از خونه نشینی دیگه حالم بهم میخوره از همه چیز تنهایی خیلی سخته بخداا.

خواستگار هم ندارم.

کرونا هم گرفتم 

امروز کلی گریه کردم از دلتنگی و خستگی چکار کنم من 

چرا انقدر تنهام و هیچ کس دوستم نداره اخه من خیلی تنهام 

خیلیی زیاد تنهام دلم بد جور گرفته 

به نام خدا😍

💢فعالیت های گروه صرفا جهت کسب اجر معنوی است

و به هیچ وجه جنبه مادی ندارد⛔⛔⛔

این کانال  تابع قوانین و نظام جمهوری اسلامی است🇮🇷💢

ادرس کانال👇👇

@mahdiifatemeh313

لینک گروه👇🏻

https://t.me/joinchat/kE95ZcCwGZAxY2Q0

فقط بانوان🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا برای  بخت گشایی وازدواج زن مطلقه مجرب

دو دعا را نیز زیاد بخوانید در قنوت نماز، بعد از هر نماز، در سجده یا هر وقت دیگر:
الف. «اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛ خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت». برخی از بزرگان توصیه کرده اند این دعا ۱۱۴ مرتبه در یک مکان مقدس مانند مسجد یا زیارتگاه خوانده شود.
ب. «ربِّ انّی لِما أنزلتَ الیّ مِن خیرٍ فقیرٌ؛ خدایا! بی تردید من به خیری که تو بر من فرو می فرستی نیازمند و محتاجم».(قصص، ۲۴) قرآن مجید می فرماید که وقتی موسی گرسنه و تنها و بی سرپناه این دعا را خواند به لطف خدای عالی حضرت شعیب دختر خود را به سوی او فرستاد و او را به دامادی برگزید.

بانام خدای رحمن و رحیم نیت کند و سپس اغاز غسل گیرد و قبل از نماز صبح به جا آورده و ۲۳۲ مرتبه این آیه را:
{وَ إِذا طَلَّقْتُمُ النِّساءَ فَبَلَغْنَ أَجَلَهُنَّ فَلا تَعْضُلُوهُنَّ أَنْ یَنْکِحْنَ أَزْواجَهُنَّ إِذا تَراضَوْا بَیْنَهُمْ بِالْمَعْرُوفِ ذلِکَ یُوعَظُ بِهِ مَنْ کانَ مِنْکُمْ یُؤْمِنُ بِاللَّهِ وَ الْیَوْمِ الْآخِرِ ذلِکُمْ أَزْکى‏ لَکُمْ وَ أَطْهَرُ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُون}َ
قرائت نماید و به آبی بدمد و سپس بنوشد و کمی را به صورتش بپاشد و دومرتبه آنرا با گلاب و زعفران نوشته و یکی را با خود و دیگری را در منزل پنهان سازد .
در آخر نیز ذکر[ یا لطیف ]را ۱۰۰۰مرتبه قرائت نماید و در روزهای بعد ذکر [یا لطیف]را روزی ۱٢٩ مرتبه پس از نماز قرائت نماید. ان شاءالله بختش باز و مجدد ازدواج میکند و خوشبخت خواهد شد

2456
عزیزم بایک هنری یاورزشی خودتوسرگرم تااین فکرهای ناامیده کننده نیادسراغت این فکرهاآدم رودچارافسردگی م ...

الان کرونا گرفتم حوصله هیچ کاری و ندارم.

من خیلی بی کسم کسی و ندارم دوستم داشته باشه😔

الان کرونا گرفتم حوصله هیچ کاری و ندارم. من خیلی بی کسم کسی و ندارم دوستم داشته باشه😔

این چه حرفی عزیزم شماخدارودارین نمازبخون قرآن که به آرامش برسی و انشاءالله هرچه زودترهم سلامتیتو بدست میاری

2714
این چه حرفی عزیزم شماخدارودارین نمازبخون قرآن که به آرامش برسی و انشاءالله هرچه زودترهم سلامتیتو بدس ...

خدا رو دارم ولی آخه تنهایی بد دردیه واقعا من و بچم تو ی خونه تک و تنهاییم این خیلی بده 

بخدا سخته سخته خیلی هم سخته همیشه از خدا خواستم منو محتاج هیچ کس نکنه .

این چه حرفی عزیزم شماخدارودارین نمازبخون قرآن که به آرامش برسی و انشاءالله هرچه زودترهم سلامتیتو بدس ...

الان یه هفته بیشتره کرونا گرفتم قران نخوندم خیلی افسرده شدم احساس میکنم هیچ کس و ندارم .خدا میدونه من چی میخوام 😔