2726
عنوان

بنظرتون با شوهرم چه رفتاری کنم

113 بازدید | 8 پست

خانواده شوهرم همیشه شوهرمو پر میکنن که با من بد رفتاری کنه بنظرتون وقتی اینکارو میکنن من به شوهرم چی بگم چه رفتاری داشته باشم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کجا میدونی؟؟  و اینکه رفتار خودت باهاشون چطوریه؟

خودشوهرم میگه 

رفتارم خوبه تو خانواده ارومی بزرگ شدم متاسفانه خودمم ارومم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹

#خانومانه

💕اگر از همسرم ناراحت شدم چکار کنم ؟

گاهی اوقات زن یا شوهر خواسته و نیاز خودش را مطرح نمی‌کند و به همسرش نمی‌گوید که چه رفتارها و گفتارها و عکس‌العمل‌هایی ناراحتش می‌کند. همسر او هم متقابلاً چون نمی‌داند که این رفتار یا گفتار موجب ناراحتی و آزردگی خانم یا آقا می‌شود، آن را مکرراً انجام می‌دهد. فرد مقابل هم که شدیداً از دست او عصبانی است، در ذهنِ خود رأی صادر می‌کند و برچسب بی‌توجهی یا بی‌عاطفه‌ بودن به او می‌زند و احساس فداکاری نیز می‌کند؛ به‌این‌دلیل که آزرده می‌شود، ولی صحبتی نمی‌کند. او در خیال خود به حفظ رابطه‌شان کمک می‌کند؛ اما درحقیقت به رابطۀ زناشویی‌شان و همسر خود خیانت بزرگی کرده است.

او در ذهن خود این فرضیه را مطرح می‌کند که «او باید بداند که من چه خواسته‌ای دارم»یا اینکه «او می‌داند که من از فلان کارش ناراحت می‌شوم» و البته سخت در اشتباه است. گاهی افراد با گفتن درستِ خواسته‌هایشان می‌توانند کمک بزرگی به خود و همسرشان کنند و نیازی نیست که آزردگی‌ها و ناکامی‌هایشان را درون خود بریزند، چون این بغض‌های فروخورده، روی هم تلمبار می‌شود و ناگهان موجب انفجار و واکنش خشمناک شدیدی می‌شود