2137
2106
عنوان

شوهر خوشگل دردسر سازه؟+عکسامون

85715 بازدید | 1106 پست

دیروز بعد از ظهر یه تاپیک زدم

قضیه ازاین قراره که من از قیافه یه اقایی بی نهایت خوشم‌ میومد و چهره ش همونیه که از بچگی دوس داشتم منتهی مشکلی که وجود داره اینه که ۱۰ سال ازم بزرگتره و این یکم نگرانم میکنه

مشکل بعدی که دیروز بهش پی بردم😅اینه که همه گفتن خوشگله و خیلی خوبه و خیلی خوشتیپه و من میترسم بعدا چشم خیلیا دنبالش باشه و مدام دخترا و زنا بهش چراغ سبز بدن☹

حالا نظر منطقیتونو درمورد این اختلاف سنی و خوشگل بودن مرد بگین😂

صفحه ۲ عکسشو میذارم عکس خودمم میذارم چون دیرور خیلیا گفتن عکستو بذار

(خواهشا انرژی بد برام نفرستین و حتی نگین خوشبحالت،دعا کنین واسه هممون هرچی صلاحه و بهترینا پیش بیاد و واسه خودتون بهترش پیش بیاد💚💚💚)

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

صفه دو

کیگسک

سگیکنینینی

خخیمنثنثنسنینمیسسی

کاربری قبلیم (farahhhhhhhhhh)که تعلیق شدم.کشتی چیه کاپیتان!!!!من ارزوهام غرق شدن💔چشمام میدید .اما قلبم باور نمیکرد!!!!نیست کسی حال مرا درک کند کاش این روح شبی جسم مرا ترک کند...خسته از جانی که گرفتار تن است.....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم ک خداریخت بهم...یادت باشه هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.دختر مغرور و عصبی ولی درعین حال مهربون و اروم و متین😇😇

پیج اینستاگرامم فالو شه: anataset 🛍  مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍 نه شاخم نه معروفم. من یه کاربر معمولی هستم، منو تو تاپیکای با عنوان معروفترین یا شاخ ترین کاربر تگ نفرمایید. با سپاس✋🏻من پر از اشتباهم، آدم خوبی نیستم، نسبت به خیلیهاتون سنم بیشتره، شاید تو بعضی چیزا تجربه م بیشتر باشه اما هیچ ادعایی ندارم. تجربه ی زندگی مشترک ندارم، بنابراین خیلی از نظراتم از روی احساس صرف یا منطق صرف هست، پس قطعا نمیشه روشون تکیه کرد. من معصوم نیستم🤷‍♀️ کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو 🥀 درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز🤝

گذاشتی سریع بلایک

کاربری قبلیم (farahhhhhhhhhh)که تعلیق شدم.کشتی چیه کاپیتان!!!!من ارزوهام غرق شدن💔چشمام میدید .اما قلبم باور نمیکرد!!!!نیست کسی حال مرا درک کند کاش این روح شبی جسم مرا ترک کند...خسته از جانی که گرفتار تن است.....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم ک خداریخت بهم...یادت باشه هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.دختر مغرور و عصبی ولی درعین حال مهربون و اروم و متین😇😇
2050

پیج اینستاگرامم فالو شه: anataset 🛍  مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍 نه شاخم نه معروفم. من یه کاربر معمولی هستم، منو تو تاپیکای با عنوان معروفترین یا شاخ ترین کاربر تگ نفرمایید. با سپاس✋🏻من پر از اشتباهم، آدم خوبی نیستم، نسبت به خیلیهاتون سنم بیشتره، شاید تو بعضی چیزا تجربه م بیشتر باشه اما هیچ ادعایی ندارم. تجربه ی زندگی مشترک ندارم، بنابراین خیلی از نظراتم از روی احساس صرف یا منطق صرف هست، پس قطعا نمیشه روشون تکیه کرد. من معصوم نیستم🤷‍♀️ کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو 🥀 درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز🤝

واییی چه بامزه از بچگی من از بچگی عاشق اندی تو اسباب بازیا بودم بنظرتون ما به هم میرسیم😂😂

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 

صفحه ی دو جایزه داره؟ 

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
وا گفتم کیگسگ چیه دیگه

خخخ کلمه الکی زدم تا زود صفه دو شه

1718