1874
2106

صرفا جهت سرگرمی.... و البته ببینیم چقد درست میگیم 😎😂

@طلاخانووم73   بیا😂😜

لینک رو بگیر بعد با نت بازش کن 😑خواستی حرف بزنی به صورت ناشناس!😑💙‌ https://harfeto.timefriend.net/16262227768664 😉💙 طرف یجور میگه برام دعا کن که انگار ما با فرشتگان وی آی پی کانکتیم نمیدونن اگه ملائک بفهمن با ما در ارتباطه قضیه کلا کنسله براش که هیچ، ریپورت بلاکم میشه.🥲😂

😌

‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خـوشـا به حٰـالِ مَن.. ڪهِ شــاد‌تَرینِ‌ اَحـوالِ‌ مَنیِ...❤️  ‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

منم بگین

توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفِ ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒
2124

خب بگو 🙃🙃

◾سوده هستم معتاد کوکی و کلوچه و  بستنی شکلاتی😋😋🍬🍦🍨🍫😋😋◾اگه از شعورکافی برخوردار نیستی ریپ نزن مرسی🔪🙂◾جبر روزگارست ، شکمو باشی و دائم الرژیم 😭😓😞😩دونات شکلاتی همسرمم🍩🍩😌شکموی چال چالی مهربون منه😌🤭عاشق جوجه رنگیامم😌✌️◾

حله 

دلتنگتم رفیق جان،درست عین خودت که دلتنگ بودی، هنوز باورم نمیشه،کاشکی برگردی اینجا جات خیلی خالیه      برگرد تا همه اون قربونت برم ها و فدات بشم هایی که خیلی کنترل کردم تا بهت نگم رو جبران کنم   برگرد داداشی برگرد فدات شم   میدونی چقدر آب پرتقال گرفتم برات؟  برا یه سال تامینی برگرد داداش خوبم  . داداشی چرا دوریت انقد سخته؟ چرا دارم کم میارم؟چرا اشکم بند نمیاد اخه ؟تو یه روزی برمیگردی میدونم ولی زود برگرد من گناه دارمااااا به کی بگم سلطان به کی بگم آقای دکتر؟ با کی شوخی کنم؟ برای کی حرص بخورم؟ هااان؟ کی بهم بگه اخ دختره ی خنگ هاااان؟ برگرد داداش جونم برگرد دیگه قول میدم نگم بچه ها گناه دارن اذیتشون نکن دیگه قول میدم به حرفت گوش بدم بیمعرفت دیروز بهت قول دادم که تلاشم رو بیشتر کنم خوب درس بخونم بهت قول دادم پای قولم هستم تو هم همون روز اول قول دادی که اگرم خواستی بری قبلش بهم بگی   پس چرا یهو رفتی؟
2050

بگین😶😂

لطفا اگه تو کامنت من چیزی دیدین که مخالف قوانین اسلامه(حرامه،گناهه و...) بهم نگین چون من مسلمون نیستم و دینی ندارم، برای همین یاداوری شما بی فایدس. گفت چادرت را بپوش ایمان مردی نلرزد! گفتم ایمانی که با گیسویی بلرزد به چه ارزد؟؟؟؟ واسه آشتی با تو از راه دراز اومدم🛣️ اومدم خیمه ی عشقمو کنارت زدم💒💃میزنم هوار هوار به اهل بندر میگم💃💃که میخوام دل به دل عاشق و شیدات بدم💞💃هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم🎤🎶💃از نخلای سبز ابادان برات میخونم🎤🎶💃از دریای ابی و بلمرونای عاااشق❣️💃از جنوبیای مهربان برات میخونم💃💃💃💃درخواست دوستی قبول نمیکنم♡♡

منم بگین 😁

به بعضیام باید گفت : شمـا از انسان فقط دو حرف اولشی :)هی میگین بد اخلاقی بد اخلاقی وقتیم ک خوش اخلاق میشیم رم میکنید میرینین تو اعصاب ادم، برمیگرده ب لیاقت ادم...‏‏بعضیام که   ازت ناراحت میشن باید بهشون بگی عزیزم ببخشید که خرِ خوبی برات نبودم😏🖕

منم بگید

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله تیکرم تاآخر آبی هست وخدابهم یه گل پسرسالم وصالح هدیه میده که مهربونیش وقلب پاکش به ابجیش میره چشم های درشت بامژهای پرپشت به باباش صبوریش به خودم خدایا شکرت❤😍۱۴۰۰.۴.۲۰هدیه رو ازامام رضا(ع)گرفتم❤علی پاشامامان بااومدنت حالمو خوب کن😍😍

منم بگین

📍بزرگترین آموزه ی حضرت زهرا برای شیعیان این بود،اگر ولایت در خطر افتاد؛و تو میان ولایت و حتی یک صورت مقدس مخیر شدی؛ باید دفاع از ولایت را برگزینی!! دفاعی که نه جنسیت،نه بیماری، نه سن و سال و... هرگز مانع آن نیست💜⬅زن و مرد نداره،وقتی امام زمانت تنهاست،باید بلند شی!!⬅به کانال استاد شجاعی@ostad_shojae در ایتا و تلگرام یه سر بزن، ببین کجای کاری💜💛💚💙❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر //📍فردا کسی از فصل گل های سپید یاس🌸 می آید // و می برد تا سبزها، روح کبودی را که در رنج است// 📍ما اهلی عشقیم، چه بهتر که بمیریم//جایی که در آن شرط حیات است توحش//  📍ما را به جبر هم که شده سر به زیر کن///خیری ندیده ایم از این اختیارها///باید برای دیدن تو مهزیار شد///یعنی گذشتن از همگان محض یار ها🌸🌸🌸   ////📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
2129