2737
2734
عنوان

پشیمونم از پرستاری

| مشاهده متن کامل بحث + 3252 بازدید | 42 پست
من پرستار مودب و مهربون و دلسوز کم دیدم تمام عمر مامانم تو بیمارستانا گذشت، از ۹۵ درصدشون بدی دی ...

شما حق دارین

ولی به پرستار هم حق بدین تو یک‌شیفت که باید دو مریض داشته باشه ده تا مریض داره و واقعا خسته و کلافه بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقاااااا مادر منم همیشه این هارو میگه

پرستار بخش کروناست

تازه توی این همه سال اختلال خواب هم گرفته و اعصابش ضعیف شده

همیشه هم بهم میگه عمرا نمیزاره حتی به پرستاری فکر کنم

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤

ماام تاحالا کلی پرستار عنق و بد اخلاق دیدیم پرستار خوبم هست ولی عنقاش خیلی رو اعصابن مریض جسمش ناراحته تو روحیشم اثر میذاره پرستار اگر واقعا عاشق کارش نباشه خیلی بده همش تو قیافه باشه و حال مریض و بد تر میکنه اگر عاشق این شغل نیستن کاش نرن توش 

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
2731

پرستار خوب و بد داریم 

منم ۴۵ روز دخترم بستری بود چند تاشون واقعا دلسوز بودن که دعاگوشونم 

ولی اونیکه با حرفاش باعث شد افسردگی بگیرم نمیبخشمش 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
شما حق دارین ولی به پرستار هم حق بدین تو یک‌شیفت که باید دو مریض داشته باشه ده تا مریض داره و واقعا ...

بله حق میدم

ولی نباید سر مریض و همراهش خالی کنه ناراحتیشو

اگر عشق به کارش نداره نباید ادامه بده

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
من پرستار مودب و مهربون و دلسوز کم دیدم تمام عمر مامانم تو بیمارستانا گذشت، از ۹۵ درصدشون بدی دی ...

آره به خدا   دلسوزی سرشو بخوره  کارشون انجام بدن   یه سرم تموم‌میشه بیست دفعه باید بگی بیا اینو در بیار  بعد یک ساعت پیداش میشه 

2738

به نظر من هر کسی وارد هر رشته ای میشه باید قبلش خوب تحقیق کنه و سختی های کار را در نظر بگیره،درسته شما راست میگی ممکنه رفتار بعضی بیماران درست نباشه،ولی باید شرایط روحی و روانی مریض در اون لحظه و درد و رنج بیماریش را هم در نظر گرفت و از خیلی چیزا چشم پوشی کرد.

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
بله حق میدم ولی نباید سر مریض و همراهش خالی کنه ناراحتیشو اگر عشق به کارش نداره نباید ادامه بده

درست میگی 

پرستار خستس 

ولی مریضو همراه مریضم خستن باید همو درک کنن نه اینکه الکی دادبزنن بی احترامی کنن هی بگن به ما چه

من بین فرهنگیان و پرستاری گیر کردم خدایااااا😭😭😭

برو فرهنگیان پرستاری واقعا سخته 

ولی حقوقشون خوبه و مهاجرت میکنن بعضیا چون پرستارن

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
آره به خدا   دلسوزی سرشو بخوره  کارشون انجام بدن   یه سرم تموم‌میشه بیست دفعه با ...

مال منکه با خونسردی داشت با دوستش حرف میزد گفتم شرمنده سرم تموم شده یه دادی زد تموم شده که شده چاییما بخورم میام

استان همدان خیلی پرستارای مهربونی داره بیمارستاناش 

البته ن فقط پرستاراش کل کادر بیمارستانیشون ماهن ❤

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2706