2703
2553
عنوان

پشیمونم از پرستاری

3198 بازدید | 42 پست

تو این رشته باید غر بشنویم

بریم بالا سر مریض احتمال مرگمون باشه 

صبح زودم از خابمون بزنیم 

یه قرونم بهمون پول ندن

از کسی که درس نخونده هم کارمون بیشتره همم حقوقمون کمتر

تازشم نمیتونیم زندگی کنیم همش کار خونه کار خونه

یکیم یه حرف بزنه تا اخر روز اوقاتمون خرابه هی بهش فکر میکنیم

دیدم بقیه با پرستارا چقدر بد رفتار میکنن

یه بار یه مریضه جلو ما فحش ناموسی میداد

زیراب زنیم نگم براتون

ممکنه یه مریضم باشه خودشو لوس کنه من انژوکت نمیخام انژوکتمو درنیار  من نیاز به امپول ندارم من دارو خوردم خوددرمانی کردم و ... 😲

و یه سری چیزای دیگه که الان یادم نیست بگم اگه دوست داشتین خودتون اضافش کنین .....

خلاصه کنکوریای عزیز این بخشی از پرستاری بود حالا اگه دوس داشتین بیاین 😊

جاست الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من پرستار مودب و مهربون و دلسوز کم دیدم

تمام عمر مامانم تو بیمارستانا گذشت، از ۹۵ درصدشون بدی دیدم و بی مسئولیتی

امیدوارم پرستارای واقعی همیشه سلامت باشن و خسته نباشید به عزیزان میگم

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

شوهرمنم میگه خوب نیس. حالابنظرت چی خوبه پس. فقط حقوقش خوبه. شنیدم تا ده دوازده تومن هست البته بیمارستانا فرق میکنن باهم

درسته ک من همیشه حرف حق میزنم ولی جان مادرتون لایک نکنید. نکنید بابا. 
2714

تو ایران فقط بخاطر اینکه تو رشته تجربی  میشه به یکاری رسید همه دارن خودشونو  تباه میکنن 

من خودم حالم از خون بهم میخوره تحملم کمه روحیم ضعیفه ولی خب مجبوری رفتم تجربی

خیلیدوس داشتم برم سمت موسیقی ولی خب  اگه هم میرفتم درآمدی نداشتم

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

دقیقا 

بعضی مریضا هم توهین میکنن هم مستقیم دفتر پرستاری میرن و از پرستار شکایت میکنن  

و بعدم همه کاسه کوزه ها سر پرستار بیچاره میشکنه 

دکترا هر اشتباها انجام بدن زود گردن پرستار میندازن 

تو کرونا پرستار ها کار کردن و پول رو دکتر ها گرفتن در حالی که از ترس جونشون حتی تو ویزیت نزدیک مریض هم نمی شدن

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

خدایی رشته سختیه . اصلا طاقت این حجم سختی رو ندارم . تازه اینهایی که گفتی به کنار . مردن مریض ها هست دیدن زخم و مریضیهای بد هست . خدایی قشر زحمت کشی هستید 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706