2137
2106
عنوان

پشیمونم از پرستاری

436 بازدید | 37 پست

تو این رشته باید غر بشنویم

بریم بالا سر مریض احتمال مرگمون باشه 

صبح زودم از خابمون بزنیم 

یه قرونم بهمون پول ندن

از کسی که درس نخونده هم کارمون بیشتره همم حقوقمون کمتر

تازشم نمیتونیم زندگی کنیم همش کار خونه کار خونه

یکیم یه حرف بزنه تا اخر روز اوقاتمون خرابه هی بهش فکر میکنیم

دیدم بقیه با پرستارا چقدر بد رفتار میکنن

یه بار یه مریضه جلو ما فحش ناموسی میداد

زیراب زنیم نگم براتون

ممکنه یه مریضم باشه خودشو لوس کنه من انژوکت نمیخام انژوکتمو درنیار  من نیاز به امپول ندارم من دارو خوردم خوددرمانی کردم و ... 😲

و یه سری چیزای دیگه که الان یادم نیست بگم اگه دوست داشتین خودتون اضافش کنین .....

خلاصه کنکوریای عزیز این بخشی از پرستاری بود حالا اگه دوس داشتین بیاین 😊

مسعود❤

اسیی😭😭😭

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدَنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌ومطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

من پرستار مودب و مهربون و دلسوز کم دیدم

تمام عمر مامانم تو بیمارستانا گذشت، از ۹۵ درصدشون بدی دیدم و بی مسئولیتی

امیدوارم پرستارای واقعی همیشه سلامت باشن و خسته نباشید به عزیزان میگم

پیج اینستاگرامم فالو شه: anataset 🛍  مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍 نه شاخم نه معروفم. من یه کاربر معمولی هستم، منو تو تاپیکای با عنوان معروفترین یا شاخ ترین کاربر تگ نفرمایید. با سپاس✋🏻من پر از اشتباهم، آدم خوبی نیستم، نسبت به خیلیهاتون سنم بیشتره، شاید تو بعضی چیزا تجربه م بیشتر باشه اما هیچ ادعایی ندارم. تجربه ی زندگی مشترک ندارم، بنابراین خیلی از نظراتم از روی احساس صرف یا منطق صرف هست، پس قطعا نمیشه روشون تکیه کرد. من معصوم نیستم🤷‍♀️ کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو 🥀 درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز🤝

شوهرمنم میگه خوب نیس. حالابنظرت چی خوبه پس. فقط حقوقش خوبه. شنیدم تا ده دوازده تومن هست البته بیمارستانا فرق میکنن باهم

درسته ک من همیشه حرف حق میزنم ولی جان مادرتون لایک نکنید. نکنید بابا. 

تو ایران فقط بخاطر اینکه تو رشته تجربی  میشه به یکاری رسید همه دارن خودشونو  تباه میکنن 

من خودم حالم از خون بهم میخوره تحملم کمه روحیم ضعیفه ولی خب مجبوری رفتم تجربی

خیلیدوس داشتم برم سمت موسیقی ولی خب  اگه هم میرفتم درآمدی نداشتم

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2050

اسی حتی اگه تا ارشد و دکتری هم بخونی بازم همینه اوضاع؟😐

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدَنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌ومطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)

دقیقا 

بعضی مریضا هم توهین میکنن هم مستقیم دفتر پرستاری میرن و از پرستار شکایت میکنن  

و بعدم همه کاسه کوزه ها سر پرستار بیچاره میشکنه 

دکترا هر اشتباها انجام بدن زود گردن پرستار میندازن 

تو کرونا پرستار ها کار کردن و پول رو دکتر ها گرفتن در حالی که از ترس جونشون حتی تو ویزیت نزدیک مریض هم نمی شدن

یه روزی یه دختر بچه ای که سرطان داشت تو خواب میبینه که یه کت زرد دستشه، پدرش به زور اون کت رو ازش میگیره و میگه این برات بزرگه بذار من بپوشم/اون دختر در کمال ناباوری سرطانش بعد یه سال خوب میشه ولی میدونی جای تلخ ماجرا کجاست؟؟ /هفت سال بعد پدر دختر سرطان گرفت ولی اینبار درمانی درکار نیست 😭😭/این زندگی منه. میشه دعا کنید تولد 48سالگی پدرمو ببینم 🙏🙏🙏/تو تعبیر خواب نگاه میکردم نوشته بود کت زرد بیماریه و کسی که کت رو بپوشه مریض میشه 😭/خدا بهم گفته بوده که چه مصیبتی در راهه 😔

خدایی رشته سختیه . اصلا طاقت این حجم سختی رو ندارم . تازه اینهایی که گفتی به کنار . مردن مریض ها هست دیدن زخم و مریضیهای بد هست . خدایی قشر زحمت کشی هستید 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خیش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خیش لمس نکرد
من پرستار مودب و مهربون و دلسوز کم دیدم تمام عمر مامانم تو بیمارستانا گذشت، از ۹۵ درصدشون بدی دی ...

شما حق دارین

ولی به پرستار هم حق بدین تو یک‌شیفت که باید دو مریض داشته باشه ده تا مریض داره و واقعا خسته و کلافه بشه

دقیقاااااا مادر منم همیشه این هارو میگه

پرستار بخش کروناست

تازه توی این همه سال اختلال خواب هم گرفته و اعصابش ضعیف شده

همیشه هم بهم میگه عمرا نمیزاره حتی به پرستاری فکر کنم

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤

ماام تاحالا کلی پرستار عنق و بد اخلاق دیدیم پرستار خوبم هست ولی عنقاش خیلی رو اعصابن مریض جسمش ناراحته تو روحیشم اثر میذاره پرستار اگر واقعا عاشق کارش نباشه خیلی بده همش تو قیافه باشه و حال مریض و بد تر میکنه اگر عاشق این شغل نیستن کاش نرن توش 

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
1718