2737
2734
عنوان

تو این دنیایی که همه فرت فرت میمیرن

289 بازدید | 22 پست

بیا عاشقی کنیم وقت کوتاهه ، دستای همو بگیریم تو خیابونا بگردیم

زنگ خونه ی مردمو بزنیم و فرار کنیم خل بازی دراریم و بخندیم

تو خیابون فریاد بزنیم دوست دارممم

خاله بازی کنیم بچه شیم ، بزرگ شیم و از هم دفاع کنیم

با هم زندگیمونو بسازیم بدون کمکی از بقیه ، به مشکلات زندگی بخندیم  ، چقد خوبه که ادم عشقش هم بازیشم باشه

با هم بازی کنیم نه با قلب هم

خاک تو سرت دلبر بی وفای من :)

جاست الان

خوبی؟

زنگ‌خونه مردم را میخوای بزنی و درری میدونی مردم الان نه روحیه دادن نه حوصله خل و چل بازی؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زندگی کن چکار ب زنگ خونه مردم داری

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2738
خوبم . زندگی رو جدی نگیر تاحالا کسی ازش زنده بیرون نرفته😌

من و تو فرق داریم من دارم از خودم میگذرم و روح و جسمم را برلی زنده نگه دلشتن ادمها خرج کردم پس خیلی راحت نبودم و نمیتونم تو برزخی که تو این دو سال بودم  شاد بیام بیرون

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706