1874
2106

چطور اینقدر راحت با وقاحت اعتراف میکنین ک از خودتون شایعه سازی و پراکنی میکنین!!!

بترسین از خدا اونم تو زمونه ای ک مردم اینقدر استرس زدن یا نزدن واکسن دارن😥

وقتی ی چرتی رو رواج میدین و با وقاحت وخوشحالی بعدش میگی از خودم همینجوری گفتم یعنی تهِ تهِ بی وجدانی هستی!!!!

ی ذره فکرکن خیلیا واکسن زدن خیلیا میخوان بزنن با نشر شایعات چی بهت میرسه؟جز استرس و ترس انداختن ب دل ملت

خدا از حق الناس نمیگذره

خطاب ب شماهایی ک تا اینجا ی چیزی میخونین فوری باور میکنین اینقدر ساده لوح نباشین و اینجارو سرکاری و دروغ محض بدونین

میگه ی خانمه گفت واکسن زدن ۱هفته بعدش مرده.بعدمیگه دروغ گفتم

واکسن هر نوعش به دستتون میرسه بزنید 

زدن واکسن از نزدنش خیلی بهتره

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

الان اون تاپیک خوندم استرس شدید برای خانواده م مخصوصا پدرم ک ریه ش نداره گرفتم 

خدا لعنتتون کنه 

الان من باید چیکار کنم روزم خراب شد 

مرا رازیست اندر دل ،،،ب خون دیده پرورده،،،ولیکن با که گویم راز،،،چون محرم نمیبینم،،،قناعت میکنم با درد ،،،چون درمان نمی یابم  تحمل میکنم با زخم،،،چون محرم نمیبینم....💔

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

خانمای بی سوادی که کل دانششون و اطالاعاتشون از چنلای تلگرامیه بیش تر از این ازشون انتظار نمیره

من به اون لک لک پد...سگ گفتم من و ببر سوئد....دهنش و باز کرد بگه باشه،افتادم این جا🙄لک لک خر
الان اون تاپیک خوندم استرس شدید برای خانواده م مخصوصا پدرم ک ریه ش نداره گرفتم  خدا لعنتتون ...

ابدا توجه نکن

بنظرخودت هرچیزی ک درسته همونو انجام بدین

توکلتون بخدا فقط

و اینکه ما مردم خودمون باید دلمون به حال خودمون بسوزه

واکسن بزنیم و رعایت کنیم ...مسئولین برای جون ما ارزشی قائل نیستن

اینو بخونید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6980105/مژده-مژده?page=1

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2050

عزیزم مرگو زندگی دست خداست . البته دکتر منم دیشب گفت همکارم دو دوز واکسن زده بوده و بعد در اثر کرونا فوت کرده اما تاکید فراوان داشت که حتما واکسن بزنید . مرگو میر رو خیلی خیلی کم میکنه 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

بفرض اینکه واقعیت داشت

دلیل نمیشه برای همه صحت داشته باشه

آدم باید خودش عاقل باشه شاید طرف بدلیل دیگه ای فوت کرده

مثل یک بنده خدایی میگفتن بعد واکسن فوت کرده بعد اومدن گفتن تصادف کرده 

خب باید عقلمون برسه که چه ربطی به واکسن داشته

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

هر کس مختاره برا بدن خودش تصمیم بگیره دوس داره واکسن بزنه دوس نداره و میترسه نزنه , اما زدن همچین تاپیک هایی اشتباهه 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم سکوت کن لطفا بخداااا حق الناس داره هر حرفی ک بزنیااااا اون دنیا و حساب کتابی هم هستا

ببین گلم هر واکسنی که تولید میشه چندسال تو مرحله آزمایش اینا یه ماه نشده تزریق کردن به مردم خیلی ها جونشون رو از دست دادن حتی خودشون هم گفتن ممکنه به بعضی ها نسازه 

تنهایی را به بودن های چندروزه ترجیح میدم😎
عزیزم سکوت کن لطفا بخداااا حق الناس داره هر حرفی ک بزنیااااا اون دنیا و حساب کتابی هم هستا

عزیزم چرا انقدر عصبانی ای 

متاسفانه منم چند تا از اشنایان نزدیکمون براشون پیش اومده 

شایداون بنده خدا هم قصدش اطلاع رسانی بوده نه شایعه پراکنی 

چرا همه ش زبون به فحش و نفرین باز می کنید

دلیل نمیشه شما از چیزی اطلاع ندارید وجود نداره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ابدا توجه نکن بنظرخودت هرچیزی ک درسته همونو انجام بدین توکلتون بخدا فقط

ته دلم خالی شده بابام یه ریه ش کلا نداره سنگ کلیه داره ..خیلی ترسیدم با اون تاپیک نمی دونم چرا نی نی یار تعطیلش نکرد مگه خلاف سایت نبود 😭

مرا رازیست اندر دل ،،،ب خون دیده پرورده،،،ولیکن با که گویم راز،،،چون محرم نمیبینم،،،قناعت میکنم با درد ،،،چون درمان نمی یابم  تحمل میکنم با زخم،،،چون محرم نمیبینم....💔
هر کس مختاره برا بدن خودش تصمیم بگیره دوس داره واکسن بزنه دوس نداره و میترسه نزنه , اما زدن همچین تا ...

نه دیگه این مختار بودن این جا جواب نمیده

همه مسئول همدیگه هستن تو این مورد

تا زمانی که همه واکسینه نشن باز مردم در معرض خطرن

حالا ایرانم همچین واکسن نگرفته دستش همه رو واکسینه کنه بعد اینا بخوان فرار کنن ولی خب این بحثش فرق میکنه

من به اون لک لک پد...سگ گفتم من و ببر سوئد....دهنش و باز کرد بگه باشه،افتادم این جا🙄لک لک خر

سلام 

ببینید عزیزم کسیکه کرونا گرفته خوب شده فک کنم دوماه باید صبر کنه بعد واکسنو بزنه 

یه معلم همین نزدیکیا کرونا گرفته بود خوب شده بود الان دارن به معلما واکسن میزنن بنده خدا رفت واکسن زد مرد 

کسی بهش نگفته بود که باید صبر کنی 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
بفرض اینکه واقعیت داشت دلیل نمیشه برای همه صحت داشته باشه آدم باید خودش عاقل باشه شاید طرف بدلیل د ...

😐😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2051