2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عدل در اینه که خداوند رو متهم نکنی.

اگه واقعا واقعا واقعا جواب سوالت رو میخوای ،وقت بزار و موضوع: موانع استجابت دعا، از کانال استاد شجاعی،  گوش کن.

خییییییییییییلی قشنگ و کاربردیه.

من که خیلی استفاده کردم. 

😊آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2728

خدا رو غول چراغ جادو فرض کردید؟ 🤔

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

انگار خدا اونجا نشسته ماهرکاری دوس داریم بکنیم و خدا هم همه چی رو راست وریس کنه

آخه چقدر بعضیامون جاهلانه وعوامانه فکرمیکنیم

شماکه براحتی میگی هرچی‌گناه کنیم پس رواست

خب برو گناه کن دیگه باخدا چیکار داری

کسی که به دنیای فانی وبی ارزش دل بسته وچیزی جز دنیا رو نمیبینه که نباید باخدا کار داشته باشه

دنیا محل همین سختی ها ومشکلاته

محل قرار‌وآرامش جای دیگست

عزیزم یکم بیشتر مطالعه کن مثلا هدف از خلقت چی بوده اصلا

مثلا اگه هرچی بخوایم خدا بهمون بده پس خدا کلا مارو برای چی بدنیا آورده و ما میخواستیم تو دنیا چیکار کنیم..دیگه زندگی بیهوده میشد که هدفی نذاشتیم وقتی همه چیز خدا خودش بده

کلا مبحث طولانیه...

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤