2726
عنوان

کرونا کرونا شوخی نیست😡

1319 بازدید | 117 پست

لطفاً بی فکر نباشیم لطفاً بی وجدان نباشیم تو این اوضاع کرونا مهمانی نریم عروسی نریم ب خدا هیچ اتفاقی نمیوفته با این کار خودمون و عزیزانمان رو از کرونا و مرگ نجات میدیم پرستارها و دکترها همه خسته شدن طفلی ها اونوقت ما اینقدرر بی فکریم که راحت میریم تو رستوران جاهای شلوغ رو شلوغتر میکنیم که چی بشه خودمون داریم خودمون رو نابود میکنیم چرا همه چی باید با زور و اجبار باشه تا انجام بدیم ب خدا یه کم رعایت کنید تا کرونا تمام شه زنجیره اش قطع شه بعدش همه جا میریم همه کار میکنیم اما وقتی نباشیم چه فایده ای داره؟؟ خیلی ناراحتم خیلی مردم دارن میمیرن اوضاع قرمزه بیمارستانها جا نداره دوستم پرستاره میگه از شیفت میام مردم رو توی رستورانهای شلوغ میبینم دلم میخاد همه رو از دم اعدام کنم...😭

خستگی تو تنشون میمونه با اینکاره من و شما خداییش یه کم انصاف داشته باشیم 😔😔😔

چن وقت دیگ بغلمون عروسیه ما میخایم اون شب بریم بیرون🙁

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤

عه.چرا.اگ نرن عروسی میمیرم.نمیدونستی ؟اگ نرن مهمونی جونشون در میره.اینم نمیدونستی؟اینو همه میدونن همههه.خیر نبینه کسی ک ب بقیه رحم نمیکنه.😔😔

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه.چرا.اگ نرن عروسی میمیرم.نمیدونستی ؟اگ نرن مهمونی جونشون در میره.اینم نمیدونستی؟اینو همه میدونن هم ...

ب خدا دوستم گریه میکرد ب خاطره اونایی ک تو سی سی یو میمیرن .. مردم ب هیچ جاشون نیس ب خدا عصبی شدم من عید تا الان خانوادم رو ندیدم ب خداا

2728
ب خدا دوستم گریه میکرد ب خاطره اونایی ک تو سی سی یو میمیرن .. مردم ب هیچ جاشون نیس ب خدا عصبی شدم من ...

منم چند روزه کارم فکر و گریس.نزدیک زایمانمه.خانواده شوهرم همه کرونا گرفتن.همش تو حلق هم بودن.عروسی رفتن.براشونم مهم نبود کرونا هست.نمیرفتن عروسی ناراحت میشدن و عروسی تشکیل نمیشد میدونی که...

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

روزی میفهمیم ک دور از جان همه تو سی سی یو داریم جون میدیم و توی دل حسرت ک ای کاش رعایت میکردم کارم ب اینجا نمیکشید و بعد هم تمام دوستم میگفت زنه اینو گفت و تمام کرد از بس گریه کرده بود واسش خودش فشارش افتاده بعد دکترشون دعواش کرده گفته وقتی مردم رعایت نمیکنند شما چرا حرص میخوری 

به خدا من و شوهرم از آبان پارسال هنوز خانواده هامونو ندیدیم بعد اونایی که میرن دید و بازدید استوری میزارن متلک میگن که چقد ترسو و جون دوستین فک میکنن کار خودشون درسته🥴اگه همه رعایت میکردن الان این همه عزیز زیر خاک نبودن به خدا پسرم به خاطر قرنطینه کسی رو ندیده جایی نرفتیم به خاطر همین صحبت کردنش به تاخیر افتاده با این وضعیت کرونا مجبورم ببرمش اموزش ببینه که حرف بزنه🤒🤕

غير ممكنه چرخه كرونا فقط با قرنطينه بشكنه تنها راهش  واكسيناسيون كليه كه دست مردم نيست

درسته  ولی وقتی دکتر بگه از روی ماسک قدرت سرایت هم هست بهتر نیس رفت و آمدها کنسل شه تا بلکه کمتر شه 

عزیزم نرو ب خاطره خودت و شوهرت نرو عاقلانه نیس ب خدا

برای خاکسپاری نرفتم وقتی زنگ زدم خالم خیلی سرد یرخورد کرد مثلا بهش گفتم تسلیت میگم ، میگه باشه باشه

این آدم دکترا هم داره مثلا ! به مادرم گفته فضا بازه !

روز تویی روزه تویی حاصل دریوزه تویی ... آب تویی کوزه تویی آب ده اینبار مرا
2706