2703
2716

دوستان نیت وحاجتمون سلامتی وظهور حضرت صاحب الزمان(عج) باشه❤

زمانش تاهر وقت تونستین هست

پست هاتون رولایک که میکنم برای حاجت دلتون صلوات میفرستم

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خیلی شرایط بده خیلی میترسم خو آقا کاش بیاد نجات بده ای کاش خدا رحم کنه

منم خیلی ناامید شدم خدا خودش رحم کنه واقعا تموم زندگیمون درگیر شده همش استرس خدایا بحق امام زمان ایران رو نجات بده آخه ایرانیا عاشق امام زمانن.

100تا من لطفا برای حاجت رواییم دعا کنید

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
2714
@ghost_2005    

سلام خوبین؟ ۱۲۰ تا❤🌷التماس دعا

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
سلام عزیزم سلامت باشین ممنونم شما چطورین ان شاءالله حاجت روا بشین💚

سلامت باشین،ممنون ،قبول حق

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷

۱۴⚘

التماس دعا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به حاجتم   ... میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️