2703
2716
عنوان

نمیدونم,چطوری انقدر راحت حذفم ک د

246 بازدید | 30 پست

چهار ساله بخاطرش کلی دوری را تحمل کردم از خانواذم حرف شنیدم خودش جلوی فک و فامیلش فحشم داد بعد قهر باز بهش برگشتم راضی شدم تهران را ول کنم برم شهرش برای زندگی پشت سر بابام تو فامیلش حرف زده بود....کلی چیزای از این قبیل گفت بیای خونم من مشکلی ندارم بریم عقد کنیم یعنی حاضر نیست با بابام دوباره رودررو شه وبجنگه میخواد من درستش کنم منم ول کردم رفتم بعد اینهمه تلاش حتی یکبارم زنگ نزد که بگه برگرد خواهرش زنگ زد من جدی صحبت کردم ورسمی اونم چیزی نگفت رفت یعنی تمام دوست دارماش دروغ بوده

حتی عرضه نداشت بابامو راضی کنه اونوقت همش از من توقع داشت این کازو بکن اون کار و بکن بعدشم دوست نداشت بی اجازش کاری انجام بدی همش دلش میخواست همه چیز با نظارت اون باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اون موقع ای ک ایشون اینقد رزل و عوضی بوده که جلو خانوادش به شما فحاشی کرده   تو همون ثانیه باید میفهمیدی این نه تنها ادم زندگی نیس بلکه اصن ادم نیس ـ

شما حساب کن اگ یک صدم کارشو تو میکردی الان اگ حلق اویزت نکرده بود طلاق و صد درصد داده بود   بخشش؟؟؟؟؟؟ 

همین ما زنای ساده فرت و فرت میبخشیم ک اینقد هار و وحشی شدن

Go big meri
حتی عرضه نداشت بابامو راضی کنه اونوقت همش از من توقع داشت این کازو بکن اون کار و بکن بعدشم دوست نداش ...

خودت که انگار بهش اعتماد نداری

غصه اون 4 سال نخور

به نظرم اگه به درد زندگی نمیخوره ولش کن

بشین فکر کن ببین همچین ادمی میتونی بهش تکیه کنی؟ 

2714
چه کاری؟  چند سالشه؟  تو چند سالته؟

تمام کارهایی که برای اینور اونور داشت من براش انجام میذاذم وقت گرفتن مطب ...نامه نگاری به ادراه جات دولتی.اون چهل وشش ومن سی ونه

2706