2737
2734

تو دوره عقد که نامزدیم هنور عروسی نکردیم مهریه ام نصف حساب میشه؟ البته رابطه هم داشتیم ولی بابام اینا خبر ندارن

نامزدم بچه ننه و بچه خواهرس چند ماهه کلی اذیتم کرده نه خودش نه خونوادش نیومدن دنبالم و هی اذیت هم تیکه ....بابامم میبینه هی حالم بده از دستشون هی گریه میکردم چنددفعه زنگ زد به باباش جواب ندادن خونوادگی گارد گرفتن احتمال زیاد منتظرن خودمون درخواست طلاق بدیم تا بدون مهریه راحت شن....منم میخوام با بابام مهریمو بذاریم اجرا تا چشم نامزدم بترسه شاید کاری کنه 

و اینکه من و بابام میترسیم بتونه منع تحصیلم کنه آیا میتونه؟ میگن باید ثابت کنه که وظایف زنانه رو انجام نمیدی بعد اونم که نمیتونه ثابت کنه پس نمیتونه آره؟؟؟؟ تروخدا خیالمو راحت کنین دانشجوی ترمای آخرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه رابطه داشتی ک مهریه ات کامله

نفقه فک نکنم تعلق بگیره

احتمالا قاضی حکم میده پسر خونه و وسایلشو برات مهیا کنه شما هم بری تمکین کنی

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2738
خو چرا دیگ‌نمیخوانت

باورت نمبشه ولی بخاطر اینکه لباسایی که سر اولین عیدی برام آوردن تشکر کردم ولی دیدن نپوشیدم کینه گرفتن

بعد سر اولین فرصت که با نامزدم سر یه چیز دیگه دعوا کردیم قهر کردیم اونا هم تمام کینه هاشونو ریختن وسط لباس اینا.....و اینطوری هی بحث هی توهین شنیدم هیییی مسخرم کردن

اگه رابطه داشتی ک مهریه ات کامله نفقه فک نکنم تعلق بگیره احتمالا قاضی حکم میده پسر خونه و وسایلشو ...

نفقه تعلق میگیره ، حتی توی عقد ، براساس مدرک تحصیلی خانم محاسبه ش میکنن. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
باورت نمبشه ولی بخاطر اینکه لباسایی که سر اولین عیدی برام آوردن تشکر کردم ولی دیدن نپوشیدم کینه گرفت ...

شما قبلا تاپیک نزدی ک خانواده همسرتون عیدی لباس و پارچه قدیمی عیدی اوردن واست؟

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2706