2726

بچه ها مادرم پاش قفل شده نمیتونه راه بره درست،  امروز بردیمش فیزیوتراپی،  تو راه پاش میچرخید راه نمی اومد،  داداشم رفت ماشینو جابه جا کنه بیاد وشط راه مامانم نزدیک بود بیفته،  وزنش هم از من بیشتره ی زنه از دور دوید اومد دست مامانم رو گرفت انداخت دور گردنش گفت منم فامیلت غریب نیستم،  از دور دیدمت آتیش گرفتم بعدا فهمیدیم از قضا از آشناهای دور بوده،  ب زور جلوی خودمو گرفتم گریه ام نگیره از این وضعیت مامان، تو رو خدا براش دعا کنید خوب بشه،  یواشکی دام گریه میکنم صدام رو نشونه،  امروز ببرمش پیش دکتر مغز و اعصابش، ببینم چی میگه، خیلی میترسم از این وضعیت ک همین جوری بمونه.... 

لطفا ی صلوات ب نیت صاحب خونه شدن همه مستاجرا. ما هم صاحب خونه بشیم الهی نگاهی ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ناراحت شدم..خدا کمکشون کنه و سلامتی بده..روحیه خودتو نباز و قوی باش انشاالله بلاشون دورِ..نگران نباش❤🌹

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
2728

چند دقیقه پیش با صداش بیدار شدم با صورت رو زمین دراز کش افتاده بود کنار در دستشویی، دلش نیومده بیدارم کنه خاسته خودش تنها بره با سختی منو خواهرم جاب جاش کردیم بتونه سرپا شه بره داخل دستشویی، برگشتنی با گریه خوابید،  کلی دل داریش دادم تا اروم شدو خوابید الان گریه خودم بند نمیاد.. خدایا غلط کردم چیزی جز سلامتی مادرم خاستم فقط خوب بشه فقط راه بره دوباره ای خداااا 

لطفا ی صلوات ب نیت صاحب خونه شدن همه مستاجرا. ما هم صاحب خونه بشیم الهی نگاهی ....
چند دقیقه پیش با صداش بیدار شدم با صورت رو زمین دراز کش افتاده بود کنار در دستشویی، دلش نیومده بیدار ...

ان شاالله 

بخاطر اینکه تا شب به گوشیم دست نزنم ،از صبح گذاشتمش تو کمد و الان خودم کجام؟ تو کمد  
ان شالله خوب میشن  من واسه شون آیه الکرسی می خونم 🥰

ممنونم ازت عزیزم، سر درد گرفتم این قد گریه کردم 

[QUOTE=201707039]ان شاالله [/QU ای عزیزم،چرا میگید بودن؟مگه در قید حیات نیستن 

نه دور از جون مادر شما

۱۲ ساله فوت کرده

بخاطر اینکه تا شب به گوشیم دست نزنم ،از صبح گذاشتمش تو کمد و الان خودم کجام؟ تو کمد  
خیلی ناراحت شدم..خدا کمکشون کنه و سلامتی بده..روحیه خودتو نباز و قوی باش انشاالله بلاشون دورِ..نگران ...

بابام هم بعد سکته دومش دو سال تموم زجر کشید کاملا زمینگیر بود هیچ کار شخصی اش رو نمیتونست انجام بده،  مامانم اون روزا خیلی اذیت شد،  الان فکر این که اون اتفاقا برای مامانم هم بیفته وحشت زده اش کرده،هی دعای مرگ میکنه ک بمیره ولی ب اون روز نیفته،  آدم مغروریه مامانم تحمل ناتوان شدن و ضعیف شدن اون جوری رو نداره،خدایا ب دادمون برس خوب بشه فقط 

بابام هم بعد سکته دومش دو سال تموم زجر کشید کاملا زمینگیر بود هیچ کار شخصی اش رو نمیتونست انجام بده، ...

نه اصلا اینجور فکر نکنین..پیشواز هیچی نرین..سعی‌کنین‌روحیه بدین بگین مامان قوی هستی فکر زمین‌گیر شدن رو نکن..ما کنارتیم..طوری نمیشه..باور کن هیچی اندازه روحیه روی سلامت جسم تاثیر نداره..شما از قبل خودتونو نبازین خدا‌کمکتون میکنه..دعا‌میکنم واستون..بلاشون دور

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
نه دور از جون مادر شما ۱۲ ساله فوت کرده

خدا رحمتش کنه عزیزم،  چ روزای سختی پشت سر گذاشتی،من بابام فوت شد خیلی اذیت شدم تا کنار اومدم باهاش،  سکته هم کرد اون جوری شد خیلی سخت گذشت بهمون. ولی مادر قوت قلب تو این شرایط،  اگه چیزی بشه چ خاکی تو سرم کنم، براش دعا کنید سر نمازاتون ببخشید من برم نماز چند دقیقه دیگه اذانه،  ببخشید اگه ناراحتتون کردم،  یا امام زمان شما وساطت کن...

2706