2726
عنوان

خیلی ناراحتم.... بیاید بگم..

167 بازدید | 11 پست

من خیییلی تلاش کردم برا زندگیم.... از همه لحاظ.... دلم نیخاد ی پیشرفتی کنم... من همیشه ی کاریو خوب انجام میدادم . حالا بماند ک چی... بعد کلاس مجازی شرکت کردم که پیشرفته کار کنم.... حدود ۶۰۰ نفر تو کلاسن با سن و سال مختلف ... خیلی کم سناا خیییلی عآلی انجام میدن.... من نمبدونم چرا هررددکاری میکنم نمیشه !!افتضاح انجام میدم....  کل دار و ندارم ۱ ت بود که حدود ۶۰۰ تو این یکی دو هفته خرج کلاس کردم.... خیییلی دلم شکسته....‌ بچه کوچیکا ی جوری انجام میدن از استاد بهتررر... من نمیدونم چم شده... چون روزگار فهمید هوس موفقیت کردم ؟؟؟؟؟؟؟ یاباب الحوائج ابوالفضل میشه کمکم کنی موفق بشم تو تمام ابعاد زندگیم........ ؟?؟؟؟؟؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب حالا یاد میگیری با تلاش چرا انقد درمانده ای

اره .... چون فقط همین نیست... این فقط ی ور کوچیک زندگیمه.. و رو این قضیه حساب باز کردم... و اینکه پسفردا ترم اولش تموم میشه و وارد ترم دو میشه من هنوز هیچی انجام ندادم بفرستم.... آخه مم اگه تو چیزی استعداد  اشته باشم همیشه اولش نشون میدم....

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
عزیز خیلی خیلی تلاشتو بیشتر کن بجای  یکبار ده بار بجای ده بار ۱۰۰بار تمرین  کن ملکه ذهنت م ...

اخه مخصوصا ترم اولش داره تموم میشه... چون دیر هم رسیدم ب کلاس.... 

عزیز خیلی خیلی تلاشتو بیشتر کن بجای  یکبار ده بار بجای ده بار ۱۰۰بار تمرین  کن ملکه ذهنت م ...

میشه دعام کنی بشه ؟😕

کل دارو ندارمو دادم ب این کلاس . هنوز م وسیله هام کامل نخریدم

حتما دعات میکنم به نیتت ایت الکرسی خوندم ایشالا خدا کمکت کنه

لطف میکنی... منم برا شما میخونم ❤❤